Duyuru [İlk Listeleme] MEXC, Quint (QUINT) Projesini Değerlendirme Bölgesinde Listeleyecek

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
4 Nis 2022
Mesajlar
56
FUjPNJYX0AAiLx1.jpg

MEXC, Quint (QUINT) projesini Değerlendirme Bölgesinde listeleyecek ve QUINT/USDT paritesini alım satıma açacak. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:
  • Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
  • QUINT/USDT Alım Satımı: 6 Haziran 2022 11.00 (TSİ)
Not.
1. Değerlendirme bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.
2. QUINT’in tokenomiklerine göre, her QUINT zincir üzeri işleminin %10’u tahsil edilecektir. Bu arada, platformun entegrasyon maliyetini karşılamak için MEXC, QUINT zincir üzeri işleminin %10’unu ek olarak talep edecektir. Bu nedenle, zincir üzerinden MEXC’ye yapılan gerçek para yatırma tutarı, ilk para yatırma tutarınızın %80’idir.

Kısa Tanıtım

Quint Ecosystem’in önde gelen tokeni QUINT, benzersiz gerçek dünya teşvikleri ve fiziksel varlık yaratma ile türünün ilk örneği bir tokendir; meta evrenin gücüyle gerçek dünya lüksünü getirir.

Risk Uyarısı
Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt