[İlk Listeleme] MEXC, iDeFiYieldProtocol (IDYP) Projesini Listeleyecek ve "Alım Satım Madenciliği...

sercanblk

Üye
Değerlendirme - 0%
Katılım
2 Yıl 2 Ay 18 Gün
Mesajlar
130
mwwgecf.jpg


MEXC, iDeFiYieldProtocol (IDYP) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve IDYP/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
IDYP/USDT Alım Satımı: 19 Eylül 2022 15.00 (TSİ)
*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.Topluluk üyelerini desteklerinden dolayı ödüllendirmek için, IDYP ekibi yalnızca MEXC kullanıcıları için bir Alım Satım Madenciliği etkinliğine ev sahipliği yapacak. Toplamda 3.430.000 IDYP sizleri bekliyor!Etkinlik Tarihi: 19 Eylül 2022 19.00 - 21 Eylül 2022 18.59 (TSİ)

Etkinlik Bağlantısı:Kurallar:

Toplam ödül havuzu, etkinlik süresinin her gününe eşit olarak dağıtılır.
Kullanıcılar, o gün için alım satım yapılan toplam IDYP miktarıyla orantılı olarak günlük 1.715.000 IDYP ödül havuzunu paylaşmak için IDYP alım satımı yapabilirler.
19 Eylül 2022 19.00 - 20 Eylül 2022 18.59 (TSİ):Toplam ödül havuzunun (1.715.000 IDYP) %50'sinden pay alın.
20 Eylül 2022 19.00 - 21 Eylül 2022 18.59 (TSİ):Toplam ödül havuzunun (1.715.000 IDYP) kalan %50'sinden pay alın.
Etkin işlem hacmi günlük 19.00 (TSİ) ile 18.59 (TSİ) arasında hesaplanacaktır.
Ödüller günlük olarak hesaplanacak ve bir sonraki gün saat 11.00'de (TSİ) kullanıcıların hesabına gönderilecektir.
Günlük Ödül Hesaplama

Kullanıcı başına günlük ödül miktarı = (Kullanıcının Günlük İşlem Hacmi / Tüm Kullanıcıların Günlük İşlem Hacmi) x Günlük Ödül Havuzu

Örneğin:

A Kullanıcısının günlük 1.000 IDYP alım satımı yaptığını, tüm katılımcıların toplam işlem hacminin 1.000.000 IDYP olduğunu ve günlük ödül havuzunun 1.715.000 IDYP olduğunu varsayalım.

A Kullanıcısının Günlük Ödülü = (1.000/1.000.000) x 1.715.000 IDYP = 1.715 IDYPHüküm ve Koşullar

Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar.
Her bir kullanıcının alabileceği maksimum günlük ödül miktarı 85.750 IDYP olarak belirlenmiştir.
Kullanıcılar, yalnızca genel işlem ücreti oranları %0,08'i aştığında ödülleri paylaşabilecektir.(Bireysel İşlem Ücreti Oranı= IDYP Alım Satımı Yapılarak Oluşturulan Bireysel İşlem Ücretleri / Bireysel IDYP İşlem Hacimleri)
Bu etkinlik ana hesaplarla sınırlandırılmıştır. Alt hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu birikmiş işlem hacmi için sayılacaktır.
Piyasa yapıcılar, API yatırımcıları ve kurumsal hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
Bu etkinlik IDYP ekibi tarafından düzenlenmiştir ve ödüller proje ekibi tarafından sağlanmaktadır. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.
Proje Detayları

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: iDeFiYieldProtocol (IDYP)

Toplam Arz: 300.000.000 IDYP

Resmi Websitesi:

Blok Gezgini (BEP-20):

Blok Gezgini (ERC-20):Telegram:

Twitter:

Medium:

Whitepaper:Proje Kısa Tanıtımı

iDeFiYieldProtocol (iDYP), akıllı sözleşme stratejilerinin ve yaklaşmakta olan Metaverse'in bir parçası olarak DeFi Getiri Protokolü ekosisteminde kullanılan Ethereum, Binance Smart Chain ve Avalanche'da bulunan bir ERC-20 tokenidir. iDYP tokenleri, madencilik, geri alım, kasalar ve staking havuzları için ödüllere olanak sağlar. DeFi Getiri Protokolü Metaverse, büyüleyici bir oyna-kazan oyununun çok önemli bir bileşeni olarak iDYP'yi bir anahtar token olarak kullanacak.Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt