[İlk Listeleme] MEXC, Grizzly Honey (GHNY) Projesini Listeleyecek ve "Alım Satım Madenciliği" Otu...

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
4 Nis 2022
Mesajlar
130
1u61f8e.png


MEXC, Grizzly Honey (GHNY) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve GHNY/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
GHNY/USDT Alım Satımı: 12 Eylül 2022 18.00 (TSİ)

*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.Topluluk üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür etmek için GHNY ekibi, Alım Satım Madenciliği etkinliği düzenlemeye karar vermiştir! Toplamda 500 GHNY sizleri bekliyor!Etkinlik Tarihi: 12 Eylül 2022 19.00 - 14 Eylül 2022 18.59 (TSİ)

Etkinlik Bağlantısı:Kurallar:

Toplam ödül havuzu, etkinlik süresinin her gününe eşit olarak dağıtılır.
Kullanıcılar, o gün için alım satım yapılan toplam GHNY miktarıyla orantılı olarak günlük 250 GHNY ödül havuzunu paylaşmak için GHNY alım satımı yapabilirler.
12 Eylül 2022 19.00 - 13 Eylül 2022 18.59 (TSİ): Toplam ödül havuzunun (250 GHNY) %50'sinden pay alın.
13 Eylül 2022 19.00 - 14 Eylül 2022 18.59 (TSİ): Toplam ödül havuzunun (250 GHNY) kalan %50'sinden pay alın.
Etkin işlem hacmi günlük 19.00 (TSİ) ile 18.59 (TSİ) arasında hesaplanacaktır.
Ödüller günlük olarak hesaplanacak ve bir sonraki gün saat 11.00'de (TSİ) kullanıcıların hesabına gönderilecektir.
Günlük Ödül Hesaplama

Kullanıcı başına günlük ödül miktarı = (Kullanıcının Günlük İşlem Hacmi / Tüm Kullanıcıların Günlük İşlem Hacmi) x Günlük Ödül Havuzu

Örneğin:

A Kullanıcısının günlük 1.000 GHNY alım satımı yaptığını, tüm katılımcıların toplam işlem hacminin 1.000.000 GHNY olduğunu ve günlük ödül havuzunun 250 GHNY olduğunu varsayalım.

A Kullanıcısının Günlük Ödülü = (1.000/1.000.000) x 250 GHNY = 0.25 GHNYHüküm ve Koşullar

Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar.
Her bir kullanıcının alabileceği maksimum ödül miktarı 12,5 GHNY olarak belirlenmiştir.
Kullanıcılar, yalnızca genel işlem ücreti oranları %0,08'i aştığında ödülleri paylaşabilecektir.(Bireysel İşlem Ücreti Oranı = GHNY Alım Satımı Yapılarak Oluşturulan Bireysel İşlem Ücretleri / GHNY Bireysel İşlem Hacimleri)
Bu etkinlik ana hesaplarla sınırlandırılmıştır. Alt hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu birikmiş işlem hacmi için sayılacaktır.
Piyasa yapıcılar, API yatırımcıları ve kurumsal hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
Bu etkinlik GHNY ekibi tarafından düzenlenmiştir ve ödüller proje ekibi tarafından sağlanmaktadır. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.


Proje Detayları

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: Grizzly Honey (GHNY)

Mevcut Arz (Dinamik): 734.508,317 GHNY

Websitesi:

Blok Gezgini (BEP-20):

Telegram:

Twitter:

Discord:

WhitepaperProje Kısa Tanıtımı

Grizzly.fi, DeFi'yi herkes için erişilebilir kılan ve kullanıcılarının kripto varlıklarından öngörülebilir bir gelir elde etmesini sağlayan, Binance Smart Chain üzerindeki bir Likidite Toplayıcısıdır.

Grizzly Honey tokeninin maksimum arzı yoktur ve yalnızca kullanıcılar Grizzly.fi'yi kullanırken basılır. Bu şekilde, kullanıcılarını her zaman ödüllendirebilmeyi sağlarken, sürdürülebilir bir enflasyon elde edilmesini de sağlar. Grizzly.fi, Likidite Madenciliğinin merkezi olmayı hedefliyor ve getiri elde etmek için sürekli olarak yeni stratejiler geliştiriyor.Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt