[İlk Listeleme] MEXC, AtPay (ATPAY) Projesini Listeleyecek ve "Alım Satım Madenciliği" Oturumunu ...

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
2 Yıl 16 Gün
Mesajlar
130
anbj0f1.jpg


MEXC, AtPay (ATPAY) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve ATPAY/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Etkinlik takvimi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
ATPAY/USDT Alım Satımı: 12 Eylül 2022 13.00 (TSİ)
*Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.Topluluk üyelerine desteklerinden dolayı teşekkür etmek için ATPAY ekibi, Alım Satım Madenciliği etkinliği düzenlemeye karar vermiştir! Toplamda 7.272 ATPAY sizleri bekliyor!Etkinlik Tarihi: 12 Eylül 2022 19.00 - 14 Eylül 2022 18.59 (TSİ)

Etkinlik Bağlantısı:Kurallar:

Toplam ödül havuzu, etkinlik süresinin her gününe eşit olarak dağıtılır.
Kullanıcılar, o gün için alım satım yapılan toplam ATPAY miktarıyla orantılı olarak günlük 3.636 ATPAY ödül havuzunu paylaşmak için ATPAY alım satımı yapabilirler.
12 Eylül 2022 19.00 - 13 Eylül 2022 18.59 (TSİ):Toplam ödül havuzunun (3.636 ATPAY) %50'sinden pay alın.
13 Eylül 2022 19.00 - 14 Eylül 2022 18.59 (TSİ):Toplam ödül havuzunun (3.636 ATPAY) kalan %50'sinden pay alın.
Etkin işlem hacmi günlük 19.00 (TSİ) ile 18.59 (TSİ) arasında hesaplanacaktır.
Ödüller günlük olarak hesaplanacak ve bir sonraki gün saat 11.00'de (TSİ) kullanıcıların hesabına gönderilecektir.
Günlük Ödül Hesaplama

Kullanıcı başına günlük ödül miktarı = (Kullanıcının Günlük İşlem Hacmi / Tüm Kullanıcıların Günlük İşlem Hacmi) x Günlük Ödül Havuzu

Örneğin:

A Kullanıcısının günlük 1.000 ATPAY alım satımı yaptığını, tüm katılımcıların toplam işlem hacminin 1.000.000 ATPAY olduğunu ve günlük ödül havuzunun 3.636 ATPAY olduğunu varsayalım.

A Kullanıcısının Günlük Ödülü = (1.000/1.000.000) x 3.636 ATPAY = 3.636 ATPAYHüküm ve Koşullar

Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar.
Her bir kullanıcının alabileceği maksimum ödül miktarı 181.8 ATPAY olarak belirlenmiştir.
Kullanıcılar, yalnızca genel işlem ücreti oranları %0,08'i aştığında ödülleri paylaşabilecektir.(Bireysel İşlem Ücreti Oranı=ATPAY Alım Satımı Yapılarak Oluşturulan Bireysel İşlem Ücretleri /ATPAY Bireysel İşlem Hacimleri)
Bu etkinlik ana hesaplarla sınırlandırılmıştır. Alt hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretlerinin dahil olduğu birikmiş işlem hacmi için sayılacaktır.
Piyasa yapıcılar, API yatırımcıları ve kurumsal hesaplar bu etkinliğe katılım sağlayamaz.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
Bu etkinlik ATPAY ekibi tarafından düzenlenmiştir ve ödüller proje ekibi tarafından sağlanmaktadır. Katılan tüm kullanıcılar gönüllü olarak katılmış kabul edilir. Bu etkinlik herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımamaktadır.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.


Proje Detayları

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: AtPay (ATPAY)

Toplam Arz : 300.000.000 ATPAY

Topluluk Sayfası:

Blok Gezgini (SPL):

Telegram:

Twitter:

Medium:

Whitepaper:Proje Kısa Tanıtımı

@Pay, hem Fiat hem de Kripto para birimleri için bir BNPL ve Ödeme ağ geçididir. Ekosistemimizde hem kullanıcılar hem de yatırımcılar, zamanında geri ödemeyi ve kripto benimsemeyi teşvik eden @Pay ödül programı aracılığıyla mal alıp sattıkları için ödüllendirilir. Yatırımcılar, aracı borsalara ve off-ramp'e ihtiyaç duymadan fiat'a yerleşirken kripto ödemelerini de kabul edebilirler.Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.


Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt