Hunters Global Kariyer Sohbetleri

Değerlendirme - 0%
Katılım
3 Yıl 10 Ay 8 Gün
Mesajlar
3
1594671127505.png
Hunters Global Kariyer Sohbetleri: E-Ticaret ve Dijital Teknolojiler - Erdem Güngör
Hunters Global Topluluğu tarafından düzenlenen kariyer sohbetleri serisinin bu bölümünde E-Ticaret ve interaktif Pazarlama Okulu kurucusu Erden Güngör konuğumuz oluyor.
İş dünyasının yeni trendlerini, değişen yapısını, dijital dönüşüm sayesinde nasıl daha verimli iş yapabileceğimizi, en yeni iş alanlarını, deneyimleri ve yaşanmış hikayeleri paylaştığımız bu sohbet dizisinde katılım sağlayanların yeni insanlarla tanışmasını, birbirleriyle sohbet etmesini ve bilgi paylaşımında bulunmasını arzuluyoruz.
Hunters Global Topluluğu Nedir?
Hunters Global kar amacı gütmeyen ve gönüllü bireyler tarafından kurulmuş olan bir topluluktur Hunters Global kısaca liderlik, kariyer ve girişimcilik odaklı oyunlaştırılmış bir topluluktur.. Topluluktaki bireyler eğlence, organizasyon, oyun, eğitim, yazılım, teknoloji, tasarım ve daha birçok alanda girişimi destekleyen projeler üretir. Her alanda kendini keşfetmek, network'ünü genişletmek, kariyer basamaklarını daha hızlı tırmanmak ve bu ruhu bizimle beraber taşıyacak ve büyütecek kişiler için kurulmuştur.
Amacı; birçok alanda gösterdiği faaliyetlerde ekip ruhunu ve yeni şeyler öğrenmekten keyif duyan bireyleri bir araya getirerek yapılan işleri en iyi şekilde yapıp alanında lider olmayı hedeflemektedir.
  • Tarih: 21 Temmuz 2020 20:00
Etkinlik ücretsizdir ve herkese açıktır.
Etkinlik online ve Zoom üzerinden gerçekleştirilecektir. Etkinlinliğe katılmak için formu doldurabilirsiniz. Zoom davet linki eposta adresinize gönderilecektir.Program
Kimler Katılmalı?
Kişisel kariyeri için faydalı olacak gelişmeleri yakından takip etmek, iş dünyasının yeni yapısıyla alakalı bilgi edinmek ve dijital dünyanın sunduğu imkanlar ile neler yapabileceklerini öğrenmek isteyen öğrenciler bu etkinliği kaçırmamalıdır.
 

Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 10 Ay 24 Gün
Mesajlar
881
Güzel bir paylaşım dijital pazarlama yeni nesil seo artık dijital pazarlama olmadan seo olmuyor artık fazla google amca artık herşeyi dengeli istiyor
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt