Satış Hostragons 🐉 İade Garantili Profesyonel Wordpress Hizmetleri ⚡️Hızlandırma 🔥 Güvenlik Önemleri ⭐️ SEO Ayarları 💥 Virüs Temizleme 💫 Ücretsiz CDN

Ticaret - 0%

02.png

03.png

04.png
05.png
06.png
07.png

08.png
09.png

10.png

11.png
12.png

13.png

19.png
20.png

21.png
22.png

23.png

46.png

47.png

GrafiGaraj;1078157613' Alıntı:
Web sitem için Wordpress Full Optimizasyon paketinden sipariş geçildi hızlı teslimat sağlandı gerçekten kaliteli bir firma daha önce bilinmiş hosting firmaları ile çalıştım alıp wordpress site kurduğumda site yavaş kalıyordu ve canımı sıkıyordu. Hostragons Sağ olsunlar dedikleri gibi herşeyi hallettiler.

refikdilek;1078169185' Alıntı:
sitemizde ki yönlendirme virüslerini temizleyip güvenlik ayarlarını yaptırdık sonuç mükemmel

CanerGok;1078179132' Alıntı:
a'dan z'ye optimizasyon paketi aldım teslim ettiler gayet başarılı

anilkales;1078396218' Alıntı:
full optimizasyon paketi gerçekten başarılı işinin hakkını veriyorlar.

hotmail;1078459433' Alıntı:
Wordpress hizmet alındı. İşimin uzmanıyım diyenlerde gerçekten çok gördüm. Gördugumle kaldım. Şimdiye kadar ya işi yarıda bıraktı veya eksik yaptı. Wordpress'te forumun bence tek uzmanı tavsiye ederim arkadaşlar.

tastanbilal;1078959685' Alıntı:
Wp-Güvenlik paketi için ödeme yapıldı, iş bitimi bekleniyor. Kendileri bir hayli ilgileniyorlar. Sonuçları tekrardan yazarım.

Edit:

iş teslimi sağlandı gerçekten ilgililer, tüm problemler çözüldü gözle görülür farklar var. Düşünmeden paket alımı yapabilirsiniz.

Froh;1080164368' Alıntı:
Çok güzel bir firma. İşlerini hakkıyla yapıyorlar tavsiye ederim.

yunuskaratas;1080165079' Alıntı:
Öncelikle hizmetleriniz için teşekkür ederim.
Bana daha önceden 1 Yıllık referans hosting hediye edildi ve şuanda hala aktif olarak bir sıkıntısı olmadan devam etmektedir.
herhangi bir sorunda veya sıkıntıda teknik destekleri gayet hızlı ve çözümleyici sonuçlar veriyor. Bu hizmetleriniz için tekrardan teşekkür ederim. iyi çalışmalar bol kazançlar. sağlıkla kalın.
Ek; Aktif olarak hostragons.com'da bulunan alan adım (yani Hosting paketim) Yunuskaratas.com.tr

JetTek;1080834207' Alıntı:
Hız optimizasyon hizmeti aldım. Kendilerinden çok memnunum şiddetle tavsiye ederim. Olay budur
1362469376.png

Ysfaydn;1080843619' Alıntı:
Sitemi blogger'dan wordpress'e taşımıştım acemiliğimiz yüzünden her şey allak bullak olmuştu hitlerde %80 düşüş yaşadık, site hızı yerlerdeydi neyseki dün gece konuyu görüp siparişi oluşturdum sabahında herşey düzelmiş daha iyi olmuştu. Kendilerine ilgileri için çok teşekkür ediyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt