Google'dan İşletmelere Business Sürprizi

Ticaret - 100%
Uzun süredir beklediğimiz harita doğrulama kodum geçtiğimiz günlerde elime ulaştı.
Her ne kadar 30 gün içerisinde geleceği söylense de minimum 2.5 aydır bekliyorduk Google'ın göndereceği zarfı.
İşletme konumumu Çoktan Google Haritalar alanında doğruladım ve müşterilerimden yorum toplamaya bile başladım :)

Google
işletme hesaplarına gelen yorumlar doğrultusunda ücretsiz business adresi açılabileceğini söyledi.
Bir kaç ilerlemeyle hiç bir çaba sarf etmeden çok naif bir tasarımı ücretsiz biçimde işletme statüme dahil etti.
Üstelik hazır tasarımda sizlerin paylaştığı yayınlar, resimler ve mesai saatiniz, iletişim numaranız vb. unsurlarda yer almakta.
Seo açısından da oldukça etki yaratabilecek referanslardan birisi olan Business ; Beklenilen tüm ayrıcalıkları tek sayfa üzerinde haritada yer edinmiş üyelerine sunuyor.

Google yeni güncellemeler arasında sanırım kullanıcı ve işyerlerinin en beğendiği özelliklerden birisi de business.site adresinin hazırladığı sürpriz tasarımlar olabilir.
Dikkat çekici ve duru bir tasarıma sahip olsa da dükkan sahiplerine ve çevrimiçi web sitesi olmayan çalışanlara ücretsiz iletişim kurabileceği yararlı bir altyapı hazırlanmış.

Şahsen ben SEO Backlink için kullandım bu etkeni lakin tekrardan belirtmek isterim bir web sitesi olarak da kullanılabilecek kadar hoş bir görünüme sahip.

Geliştirmeye açık, aklınızdaki fikirleri işleyebileceğiniz bir altyapı hazırlanmış. Google Haritalar da işletmesi bulunan arkadaşlara tavsiyemdir Business. İster etkili backlink ağı kurun, isterseniz bir kaç dakikada tamamı mobil uyumlu web sitenizi ücretsiz şekilde teslim alın (y)🙂

Örneklere göz atmak isterseniz ben bir kaç dakikalık düzenleme de böyle bir görünüm hazırladım;

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt