Google Benim İşletme Kod Gelmeme Sorununa Kesin Çözüm

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Google Benim İşletme Kod Gelmeme Sorununa Kesin Çözüm Sevgili 1yuz.com ailesi Biliyorsunuz Ki Bir Çok Arkadaş-imiz Google Benim işletmem Açarak Kod Bekliyor Ve bir Çok Kişiye Bu Kod Gitmiyor Ve Hesabını Onaylanmıyor Peki Kodu Nasıl Onay alacaksınız.

Aslında Bunun Çok basit Bir yöntemi Var Peki nedir Bu yöntem. İlk önce Giriyoruz
Daha sonra adresinizi Yazıyoruz posta kodu İşletme Ve numara yazıyoruz. Ama Buraya Dikkat numara Yazarken Cep telefon Numarası kullanmayınız.
Cep telefon numarası kullanırsanız google size telefonla onaylama kısmını açmıyor ve izin vermiyor.
bunun için Bir iş yeri Veya ev telefonu gibi alan koduyla başlayın numara Kullanın Peki ne alakası var diye soracak olursanız.
Google'den kartpostal istediğiniz ve 14 gün süre verdi size aslında siz bunu 7 günde Onaylayabiliyorsunuz.
Adresi Girip Kartpostal isteyin 7 gün sonra benim işletmeme girin Ve daha sonra posta Kodu Pin kodu isteyecek hemen altında Farklı Yöntemle Doğrula Var Orada Direk iş yeri veya ev numaranızı girdiğiniz telefon otomatik doğrulama için arama butonu var Hemen onu tıklıyorsunuz Google benim işletmem pin kodunuz sesli olarak size geliyor ve pin kodunu yazarak doğrulama yapıyorsunuz. Onay aldıktan Sonra 3 5 gün Sonra iş veya ev numarasını kaldırıp cep numaranızı koyabilirsiniz.
NOT: cep telefonu girmeyiniz google size o zaman telefonla onaylama izni vermiyor alan kodunuz ile başlayan bir işletme numarası veya bir ev numarası giriniz Hem siz 15 20 gün beklemeden 7 güne işletmenizi doğrulamış oluyorsunuz bunu bir zat ben kendim denedim oluyor.
O kadar gün beklemeden hemen işletmenizi doğrulayın Forum'a lütfen üye olun bize Katkıda Bulunun Yorumlarınızı Bekliyoruz.

Ticaret - 0%
Hocam Denedim Oldu ellerine Sağlık Başarılarınızın Devamınıda Bekleriz Sizden Böyle Güzel Paylaşımlar Bekliyoruz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt