Gigi Hadid'den kızı Khai'ye nazar boncuğu

Ticaret - 0%
Katılım
11 Nis 2021
Mesajlar
373
Gigi Hadid'den kızı Khai'ye nazar boncuğu

Gigi Hadid, kızı Khai ve babası Mohamad Hadid ile birlikte müze gezdi. Khai'nin bilekliğindeki nazar boncuğu dikkat çekti.

LFHkJJ0B_0SwQ3cTwEzuEg.jpg

Geçtiğimiz eylül ayında ilk kez anne olan top model Gigi Hadid, kızı Khai ve babası Mohamad Hadid ile birlikte müze gezdi. Hadid'in, One Direction grubuyla şöhrete kavuşan sonra kariyerine solo olarak devam eden Zayn Malik ile ilişkisinden dünyaya gelen kızı Khai de böylece henüz yedi aylıkken ilk kültürel gezisini de yapmış oldu.
OlHNMkv_Jk2ldVseKTBD4A.jpg

Gigi Hadid, babası ve kızıyla çıktığı kültür gezisinde çekilen fotoğraf ve videolarını da sosyal medya hesabından paylaştı.
7xrbyxkSZEO4qDY1bW4GUw.jpg

Hadid, kızı Khai'nin yüzünü sosyal medyada göstermeme kuralını yine bozmadı. Sadece, kızının dedesi Mohamad Hadid'in elini tutan bir fotoğrafını paylaştı.
EsHmhuhNWk6_WM1Ma9xMQg.jpg

Minik bebeğin kolunda adının yazılı olduğu künye ve üzerindeki nazar boncuğu da dikkatlerden kaçmadı.
Y7f5q80R1Uib-pq8V0KwWQ.jpg

Zayn Malik ve Gigi Hadid, kızlarının dünyaha gelişini sosyal medyadan duyursalar da uzun süre ona hangi ismi koyduklarını kamuoyundan gizlediler. Malik ve Hadid uzun süre kızlarının yüzünü sosyal medya takipçilerine göstermedi. Hatta adını bile gizledi. Fakat sonra Hadid, Instagram profiline "Khai'nin annesi" yazarak kızının adını da duyurmuş oldu. Fakat, kızının yüzünü sosyal medyada göstermemekte kararlı. SEÇİLMİŞ KİŞİ ANLAMINA GELİYOR Khai kelimesinin sözlük anlamının seçilmiş kişi ya da asil kişi, asalet anlamına geldiği belirtildi. Khai ismi, Gigi Hadid'in kardeşi Bella'nın ikinci adı ile de benzerlik gösteriyor.
nol2FLgUlE-4E5IAYaGnuQ.jpg

Gigi Hadid'in müze ziyaretinden fotoğraflar...
bhbH335r2ESCIM_CdqaAMQ.jpg

-H8JUz8e7kuFGbGJRnlG7w.jpg

Ww0CKp3R6UiVdfgQlCSFMQ.jpg

0kZjt4KDEkW8g65KpiRqkw.jpg

qvxxRDSG-U-7WJf7XT0ovw.jpg

ISiOLKKNfEWjZM1k1kQ1fg.jpg

G31DhEreI0agiDGRZwHpuA.jpg
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt