"Get Cahty" eklentisi ile sitenize profesyonel bir "WhatsApp" butonu ekleye bilirsiniz

Faredesing

super mod
Ticaret - 0%
Katılım
3 May 2021
Mesajlar
50
banner-772x250.png

Floating Chat Widget: Contact Icons, Messages, Telegram, Email, SMS, Call Button – Chaty​

SOHBET ETMEK VE ŞİMDİ ARAMAK İÇİN EN İYİ TIKLAMA DÜĞMESİ​

Bir sohbet düğmesi mi yoksa aramak için tıklayın düğmesi mi arıyorsunuz? Potansiyel müşterilerinizin sizinle WhatsApp, Facebook Messenger veya Telegram aracılığıyla iletişim kurmasını kolaylaştırmak mı istiyorsunuz?

Chaty, sizin için mükemmel bir sohbet eklentisidir! Chaty ile bir arama widget'ı, Whatsapp düğmesi, e-posta düğmesi, SMS düğmesi, TikTok, Google Haritalar düğmesi, Vkontakte düğmesi, Line.me düğmesi, Viber düğmesi ve diğer sohbet widget'larını görüntüleyebilirsiniz. Ziyaretçileriniz zaten favori sohbet uygulamalarını kullanıyor ve çoğu sizinle bu sohbet uygulamalarını kullanarak iletişim kurmayı tercih ediyor. Chaty'yi kullanarak, web sitenizin ziyaretçilerine web sitenizden ayrıldıktan sonra bile sizinle sohbet etme seçeneği sunarsınız.

CHATY İLE NE YAPABİLİRSİNİZ?​

İşte Chaty için bazı klasik kullanım örnekleri

  • Chaty VS canlı sohbet alternatifleri - ziyaretçilerinize halihazırda kullandıkları sohbet kanallarını kullanma seçeneği sunmanın büyük bir faydası vardır. "Normal" canlı sohbet alternatiflerini kullandığınızda, ziyaretçilerinizin web sitenizde kalması ve yanıtınızı beklemesi gerekir. Ziyaretçilerinizin sizinle Facebook Messenger, WhatsApp, Viber, Telegram vb. Sohbet uygulamalarını kullanarak sohbet etmesine izin verdiğinizde, onlara her gittikleri zaman sizinle sohbet etme özgürlüğü verirsiniz.
  • Sohbet için doğrudan tıklama yöntemi - ziyaretçilerinize mevcut sohbet kanallarını gösterin ve onlara uygun yöntemi seçmelerine izin verin. Web sitesi ziyaretçileriniz sizinle sohbet etmekten bir tık uzakta.
  • Web sitenizin ziyaretçilerinin adresinize gitmesine yardımcı olun - fiziksel bir işletmeniz varsa ve ziyaretçilerinizin size kolaylıkla gidebilmesini istiyorsanız, Google Haritalar ve Waze kanallarımızı kullanabilirsiniz.
  • Aramak için tıklayın - bir telefon simgesi gösterin ve ziyaretçilerinizin sizi aramaları için tıklamalarına izin verin. Sayfa URL'sine göre farklı yerel telefon numaralarını göstermek istiyorsanız multi widget pro özelliğini kullanabilirsiniz.
  • Farklı sayfalar için farklı sohbet kanalları gösterin - bu özelliği web sitenizdeki farklı ürünler için ayrı widget'lar göstermek, WPML veya çok dilli siteler için URL'ye göre farklı düğmeler göstermek, açılış sayfalarınız için farklı kanallar görüntülemek ve daha fazlası için kullanabilirsiniz (pro özelliği).
  • Kullanılabilir günler ve saatler - pencere öğesini yalnızca çalışma saatlerinde gösterin ve iş dışında olduğunuzda gizleyin. Ayrıca, müsait olduğunuzda canlı sohbet seçeneklerini ve olmadığınızda diğer kanalları göstermek için de kullanabilirsiniz (pro özellik).
  • En sevdiğiniz canlı sohbet ürününü başlatın - Tawk.to, Tidio, Chatra, Formilla ve daha fazlası gibi diğer canlı sohbet ürünlerini başlatmak için JavaScript'i sohbet kanallarınızdan biri olarak kullanabilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt