Full WordPress Araba Satıcısı Bayilik Teması İndir

Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 9 Ay 26 Gün
Mesajlar
881
Full WordPress Araba Satıcısı Bayilik Teması İndir Motorlar yaratmanın ana hedefi otomotiv endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamaktı. Motors for WordPress bunu benzersiz şekillerde yapar: Araba Bayilik Demosu, Dizin ve Listeler Demosu, Araba Tamir / Mekanik Servis Demosu, Araba Kiralama, Tekne Bayilik Demosu, Araba Dergi ve Motosiklet Bayilik Demosu.

Herhangi bir Kiralama Hizmeti işi için Araba Kiralama düzenini kullanın. WooCommerce aracılığıyla ödeme ağ geçitlerine sahip ürün rezervasyonu özel modülünü ekledik. Kolayca araba envanter yönetmek, fiyatları ayarlamak ve online rezervasyon satmak.

Full WordPress Araba Satıcısı Bayilik Teması İndir Sonuç olarak, Motors piyasadaki en gelişmiş ve kapsamlı otomobil bayiliği WordPress teması olarak diğerlerinin üzerinde bir kesim olacak şekilde özel olarak tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Sınıflandırılmış girişlerinizi çağdaş ve sezgisel bir web sitesi aracılığıyla oluşturmak, güncellemek ve yönetmek ve hem bayiler hem de alıcılar için üstün bir kullanıcı deneyimi sağlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Şimdi, satıcılar ve bayiler kaydolabilir ve potansiyel alıcılar, bir satın alma işlemi yapmadan önce profillerine ve kullanıcı incelemelerine gönül rahatlığıyla göz atabilir. Ayrıca, envanter veritabanını CSV veya XML biçiminde doğrudan araba satıcısı WordPress temasına sorunsuz bir şekilde aktarabilir, manuel girişten tasarruf edebilir ve listeleri birkaç basit adımda yayınlayabilirsiniz.

Bu ihtiyaçları karşılamak için beş uber özel otomotiv web sitesi şablonu oluşturduk:
  • Sınıflandırılmış Bayilik Ağları
  • Dizin ve Listeler
  • Araç Tamir Servisi
  • Tekne Bayiliği
  • Motosiklet Bayilikleri
  • Araba kiralamak
Bu web sitesi stillerinin her seferinde zirveye yükseldiğini gördük, bu yüzden Motors ile yarının standartlarını karşılayacak ve tüm beklentilerinizi aşacak şekilde kodlanmış en zarif tasarımları, en hızlı yükleme dizinlerini oluşturmaya çalıştık.

Yapmanız gereken bir işiniz olduğunu biliyoruz, bu yüzden sizin için bir web sitesi oluşturmanın tüm hile işlerini çıkardık. Sürükle ve Bırak Sayfa oluşturucumuzla, her şey bir Kelime İşleme Uygulaması kullanmak için tanıdık bir şekilde çalışır – öğeleri istediğiniz yere sürükleyip bırakın ve Motorların gerisini halletmesine izin verin.

Bir web sitesi üzerinden araç / tekne satan, satın alan, ödünç veren veya kiralayan araç / tekne kiralama , Araba Satıcısı, Oto Bayi, Otomotiv, Tekne Bayii WordPress, Motosiklet Bayii web sitesi, Araba Kiralama ve diğer otomotiv bayilik işleri için mükemmel bir temadır . Motors WordPress temasıyla benzersiz Sınıflandırılmış web sitenizi oluşturabilirsiniz. Sınıflandırılmış Liste düzeninde Satıcı ve Bayi kaydı, Satılık Araba gönderimi, XML / CSV envanter içe aktarma, kullanıcı incelemeleri ile Bayi Profili ve çok daha fazlası gibi çeşitli ek özellikler bulunur .

Geliştirilmiş Envanter Yöneticimiz, girişlerinizi alıcılara karşı dayanılmaz kılmak için tüm zor işleri yapar, bu nedenle satın alma yapmamak için hiçbir mazeretleri yoktur! Bir araçla ilgili bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde girin – genel bakış, fotoğraflar ve videolar, teknik özellikler ve seçenekler, konum, iletişim bilgileri, kredi hesap makinesi ve PDF broşürü – ve Motorlar sınıflandırmalı listeleme WordPress teması listenizi şık bir şekilde sıralayacak ve sunacaktır.

WordPress sitenizi listelemek ve kalabalığın arasından sıyrılmak, esnek, hızlı ve akıllı Visual Composer sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ve WordPress Customizer’daki Tema Seçenekleri paneli ile gerçek zamanlı düzenleme ile zahmetsizdir. Birden fazla filtre ve araç karşılaştırma aracı ekleyerek kullanıcı deneyiminizi artırın, kullanıcıların listeleri aramasını ve tam olarak aradıklarını tam olarak bulmasını mümkün olduğunca kolay hale getirin. Motors ile, otomotiv WordPress temanızın tüm cihazlarda mükemmel bir performans için tamamen duyarlı olduğundan emin olabilirsiniz – kullanıcılar hareket halindeyken bile göz atabilir, güncelleyebilir, satın alabilir ve satabilir.

Bu yeterli değilse, motorlar sınıflandırılmış WordPress teması yerleşik en iyi SEO uygulamalarına sahiptir, bu nedenle sitenizi farketmek ve arama motorları aracılığıyla trafik çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Entegre sosyal paylaşım, sosyal ağlar üzerinden yepyeni bir kullanıcı katılımı ve organik maruziyet ekler – memnun kullanıcılarınız araba satıcısı WordPress temasıyla ilgili harika deneyimlerini paylaştıklarından, profilinizi yükseltmenin ve daha fazla trafik çekmenin basit ama güçlü bir yoludur.

Son derece popüler bir WordPress teması olan Motors, araçlarınızı çevrimiçi olarak satmak, satın almak veya kiralamak için ustalıkla optimize edilmiştir. Otomobillerden teknelere, bisikletlerden kamyonlara kadar Motors akıllı çözümdür.

Motors sağlam bir Araba Satıcısı / Otomotiv WordPress temasıdır
  • Araba Bayiliği işinin derinlemesine araştırmasını yaptık
  • Artık web sitenizin tam olarak neye sahip olması gerektiğini biliyoruz
  • Sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile envanteri zahmetsizce ekleyin ve sayfa düzenini oluşturun
Araba Bayiliği, Araba Listeleme WordPress teması, Sınıflandırılmış WordPress teması, Tekne Bayiliği WordPress, Motosiklet Satıcısı WordPress teması, Araba Kiralama WordPress teması için en iyi seçimdir. Bu temayı, Tekneler, Bisikletler, Kamyonlar ve diğer motorlu ürünleri satmak için bir web sitesi oluşturmak için de kullanabilirsiniz.

Ücretli Üyelik ile Sınıflandırılmış İlan
Envanter veritabanınızı Cron üzerinden CSV / XML biçiminde içe aktarın. Kullanıcılar web sitenize kendi girişlerini ekleyebilir ve PayPal ile güvenli ödeme alabilirler.

Arapça, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, İspanyolca, Flemenkçe, Türkçe dilinde tam çeviriler
Artık profesyonelce çevrilmiş temayı WordPress’inizle 8 dilde kullanabilirsiniz: Arapça, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Portekizce, İspanyolca, Flemenkçe, Türkçe

Envanter yöneticisi
Taksonomileri ve kategorileri kolayca ekleyin ve akıllı ve ağrısız arama için istediğiniz kadar filtre ekleyin!

Automanager XML içe aktarma uyumlu 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt