Fiyat / Performans Hosting Hizmeti Veren Şirketler ??

Ticaret - 0%
Piyasa da çok fazla hosting firması var ve kime güveneceğimi bilemedim hakikaten. Çalıştığınız hosting firmaları hangileri? Hem f/p açısından hemde verdiğiniz paranın karşılığında aldığınız hizmetleri sayarmısınız?

Sanal sunucu (VDS) almak için kullanacağım.

Ticaret - 0%
Dediğin gibi bu konularda çok firma ismi dolaşıyor. Benim için bi sanal sunucu da yüksek performans ve iyi bi uptime süresi almak önemli. Güzel hostingte ubuntu 18.04 işletim sistemini kullanıyorum. Fiyat performans açısından önerebileceiğim bir hosting sana.

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
sayılı kişiler var kardeşim ben arkadasimindan aliyorum buyuk bir firma değil az kişi var ve saglam is yapiyor az olsun oz olsun diye buyuk firmalarda hep sikinti cikiyor

Abay

kurumsal
Ticaret - 0%
Piyasa da çok fazla hosting firması var ve kime güveneceğimi bilemedim hakikaten. Çalıştığınız hosting firmaları hangileri? Hem f/p açısından hemde verdiğiniz paranın karşılığında aldığınız hizmetleri sayarmısınız?

Merhaba m2 ssd e5 sunucumuz ile sanal sunucu vds konusunda yardımcı olmaktan mutluluk duyarım

İbrahim Sarac

kurumsal
Ticaret - 100%

merhaba tr de ve fin lokasyonlu i7 işlemcili nwme ssd veya enterprise disk yapısında vds sağlayabiliyoruz 1 Gips/s limit ile sınırsız trafik

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt