Facebook Instagram Site Ban Kaldırma Domain ban kaldırma

Şimşek

kurucu
Değerlendirme - 0%
Katılım
3 Yıl 4 Ay 15 Gün
Mesajlar
196
Facebook Instagram Site Ban Kaldırma Domain ban kaldırma Siteniz facebook Banla Mı Yedi O zaman Bu Tekniği Denemenizde Fayda Var.

1) Öncelikle business.facebook.com adresinden bir Facebook Business hesabı oluşturuyoruz.

2) Ardından sağ üst köşede ayarlar kısmına tıklıyoruz. Açılan sayfada sırasıyla Marka Emniyeti – Domainler kısmına giriş yapıyoruz.

3) Önümüze gelen sayfadan domain ekle diyoruz ve banlı olan domainimizi yazıyoruz.

4) Ardından bizden bir kodu Domain yönetim panelimizden TXT kaydı olarak eklememizi isteyecek.Bunları tamamladıktan sonra doğrula diyoruz. Başarılı yazısını gördükten sonra normal Facebook ana sayfamıza geliyoruz.

5) Gönderi oluştur a gelerek sitemizi yazıyoruz ve paylaş diyoruz. Zaten paylaşmayacaktır. Altına spam değil gibi kutucuklar gelir oradan spam değil işaretleyip bunu 2 – 3 kez tekrarlıyoruz.

Ayrıca developers.facebook.com/tools/debug/og/object/ bağlantısına gidip site adresinizi yazıp taradıktan sonra yine buradan da bildirebilirsiniz.

Biz bu işlemleri tamamladıktan sonra yaklaşık 3 gün sonra hem Facebook hem de Instagram’da domainimizin engeli kalktı. Bu yöntemi de sizinle paylaşmak istedik. Umarım yararlı olur. Dilerseniz aşağıdaki videoyu da izleyebilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt