Ethereum Fiyatı Neden Düşüyor? ETH Nereye Kadar Düşecek?

Ticaret - 0%
Katılım
1 Yıl 3 Ay 13 Gün
Mesajlar
17

Ethereum Düşüş Hareketine Devam Ediyor!​

Kripto para piyasası son zamanlarda gibi çeşitli varlıkları olumsuz etkileyen olaylar gerçekleşti. FTX kripto borsasının çöküşü ile birlikte, piyasada hala düşüş trendi devam ediyor.

olayının yanı sıra, kripto alanında başka olaylar ile de karşı karşıya geldi. 20 Kasım Pazar akşamı, Ethereum sert bir satış hareketi ile sarsıldı. Ethereum ani bir hareketle %8 düşüş gerçekleşti.

Bu yazının yazıldığı sırada ETH, son 24 saatte bir düşüş hareketi gerçekleştirerek 1101$ seviyesinden işlem görüyor. Piyasa değeri şu anda 134.49 milyar dolar. ETH son 24 saatte 13,2 milyar doların üzerinde bir işlem hacmi kaydetti.

Ethereum-Fiyati-Dusuyor-Dususun-Arkasindaki-Sebep-Ne.png

FTX Hacker’ı Ethereumlarını Bitcoin’e Çeviriyor!​

Borsadan yaklaşık 600 milyon dolar çalan FTX hacker’ı piyasaya ciddi zarar verdi. Hacker, elde ettiği Ethereumlarını Bitcoin’e dönüştürdü. Hacker, geçen haftaki operasyonlarında çalınan tüm stablecoin’lerini Ethereum’a çevirerek 288 milyon dolar değerinde muazzam miktarda Ethereum kazandı.

Yapılan incelemede, Etherscan’den gelen verileri incelediğimizde (0x59…d32b) adresine sahip FTX hacker’ın büyük bir miktarda ETH’leri BTC’ye dönüştürdüğü gözlemlendi.

Devamı:
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt