Satış Eşsiz domainli web sitesi satılık. Kaçırmayın

eozl

Üye
Değerlendirme - 0%
Katılım
1 Yıl 11 Ay 25 Gün
Mesajlar
1
SİTE ADI: kalacakyer.net
ÜYE SAYISI: YAKAŞIK 19.000
İLAN SAYISI: YAKLAŞIK 1.700
SİTENİN KURULUŞ TARİHİ: ARALIK 2018
SİTEDE KULLANILAN YAZILIM: Sitenin frontend kısmı HTML5 , JavaScript , bootsrap teknolojisi tasarlanmış olup backend ve panel kısmında classic ASP , veritabanı olarak MySQL kullanılmıştır.
GOOGLE REKLAM GELİRİ: EVET (YILLIK YAKL. 4.000-5.000 TL ; Bu bedel hiçbir reklam verilmeden organik arama sonucu gelen gelir olup biraz reklam harcaması ile çok daha ileriye çıkabilmektedir)
AYLIK KULLANICI SAYISI: KURULUŞUNDAN İTİBAREN MİNİMUM: 5106 , MAKSİMUM: 19748 (Pandemi döneminde kullanıcı sayıları düşmüş olup 2022 sene başı itibariyle kullanıcı sayıları istikrarlı bir artış göstermektedir)
NOT: Google reklam geliri ve kullanıcı sayısının nispeten düşük olmasının sebebi, sitenin kendi kendini büyütmesi, yani sitenin reklamının hakkıyla yapılamaması, değerini arttırıcı proje çalışması yapılamıyor olmasıdır.
EŞSİZ DOMAİN ADI: Bu domain adı her türlü konaklama ortamı için fırsatlar yaratmaktadır. Ben şu anda sadece "ev arkadaşı" özelliğini kullanmaktayım ancak otel, pansiyon, satılık/kiralık ev gibi seçenekler eklenebilir
AÇIKLAMA: SİTEYE OTEL, KİRALIK EV, SATILIK EV GİBİ SEÇENEKLERİNDE EKLENMESİ DURUMUNDA GELİŞME POTANSİYELİ ÇOK YÜKSEK OLUP SERMAYE YETERSİZLİĞİ NEDENİYLE BU PROJEYE GİREMEMEKTEYİM. VİZYONER SAHİBİ BİRİNİN LİDERLİĞİNDE BU SİTENİN GELECEĞİ ÇOK PARLAK OLACAKTIR.
FİYATI: 360.000 TL
NEDEN BU FİYAT?: Çünkü site profesyonel bir ekip tarafından kuruldu. Sitenin kuruluş maliyeti+bugüne kadar yapılan diğer masrafların günümüz karşılığı yaklaşık 200.000 TL dir. Kalan miktar ise sitenin taşıdığı potansiyel ve verilen emeklerin karşılığı olarak değerlendirilmelidir. İlgilenenler buraya mesaj bırakabilir veya [email protected] ile iletişime geçebilirler.
BONUS: Bu sitenin devri haricinde domaininde devri yapılacak olup ilave olarak "kalacakyer" isim hakkını 2018 yılında adıma tescillemiş bulunmaktayım. Bu marka tescilinin devredilmesi de alan kişiye (varsa devir masrafı alan kişiye ait olmak üzere) BEDELSİZ yapılacaktır. Bu sayede bu marka adını güvence almış olacaksınız.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt