Emlak Satışı ve Kiralama WordPress Teması full indir

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Katılım
28 Haz 2020
Mesajlar
881
Emlak Satışı ve Kiralama WordPress Teması full indir RealHomes, emlak işletmeleri için el yapımı bir WordPress temasıdır, düzenli olarak güncellenir ve bakımlıdır. Bir gayrimenkul işletmesinin yararlanabileceği tonlarca kullanışlı özellik ile amaca yönelik tasarım sunar.

RealHomes teması, ziyaretçilerine mülk bilgilerini zarif bir şekilde sunar ve mülk yönetimini kolaylaştırarak gayrimenkul işletme sahiplerini kolaylaştırır.

RealHomes'in arkasındaki ekip, sürekli olarak iyileştirmeleri ve iyileştirmeleri üzerinde çalışıyor. Yani her güncellemede daha iyi hale geliyor.

DEMO KULLANICI ERİŞİM BİLGİLERİ
Kullanıcı Adı & Şifre = demo (Bu kullanıcının katkıda bulunan rolü vardır)

Gelişmiş, Yine de Özelleştirilebilir Emlak Arama
RealHomes, çeşitli gereksinimleri karşılayacak şekilde güçlü ve özelleştirilebilir gelişmiş emlak arama işlevi sunar. Verilen alanlardan herhangi bir alanı gösterebilir veya gizleyebilir ve bu alanlarda görüntülenecek verileri özelleştirebilirsiniz.

Birden çok konum alanını görüntüleyebilirsiniz. Min ve Maks fiyat değerlerini değiştirebilirsiniz. Yatak ve banyo alanları için arama davranışlarını ve değerlerini değiştirebilirsiniz. Kısacası, arama formunu ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

EN FAZLA 4 KONUM AÇILIR MENÜSÜ DESTEKLENİR
Real Homes, Ülke> Eyalet> Şehir> Bölge gibi arama alanları oluşturmak için 4 adede kadar konum açılır menüsü desteği sağlar . Bu açılır menüler, konum hiyerarşisi için otomatik olarak çalışır. Bu açılır listelerin sayıları ve etiketleri, özelleştirici ayarlarından tamamen özelleştirilebilir.

Resim Üzerinden Emlak Arama Formu
Ana sayfanın kaydırıcı alanını bir arka plan resmi üzerinde zarif görünümlü bir arama formu ile değiştirmesi için formu resim üzerinde arama özelliği etkinleştirilebilir. Real Homes ayrıca resmi, arama formu alanlarını, metin başlıklarını, renkleri ve kenar boşluklarını tamamen özelleştirmek için ilgili özelleştirici ayarları da sağlar.

Google Haritalar Entegrasyonu
Real Homes, Google Haritalar'ı arama sonuçları sayfasında, özellikler listesinde ve ızgara sayfalarında, mülk ayrıntı sayfasında, ana sayfada, iletişim sayfasında ve sınıflandırma arşiv sayfalarında özellik işaretçileri ile görüntülemenizi sağlayan Google Haritalar API entegrasyonu sağlar.

OpenStreetMap Entegrasyonu
Real Homes, Google Map artık ücretsiz olmayan OpenStreetMap entegrasyonu da sağlıyor. Dolayısıyla bu entegrasyon, OpenStreetMap'i arama sonuçları sayfasında, özellikler listesi ve kılavuz sayfalarında, özellik ayrıntı sayfasında, ana sayfada, iletişim sayfasında ve taksonomi arşiv sayfalarında özellik işaretçileriyle görüntülemenizi sağlar.

Gayrimenkul Özellikleri Karşılaştırma Özelliği
Real Homes teması, web sitenizin ziyaretçilerinin bir karşılaştırma havuzuna mülk eklemesine ve daha sonra bu mülkleri yan yana karşılaştırmasına olanak tanıyan karşılaştırma özellikleri özelliği sağlar. Ziyaretçinin bu özelliği kullanmak için giriş yapmasına gerek yoktur.

Liste Düzeni, Izgara Düzeni ve Yarım Harita Düzeni
Real Homes teması, özellikleri liste düzeni, ızgara düzeni ve yarım harita düzeninde görüntülemek için sayfa şablonları sağlar. Bu şablonlar, özellikleri gereksinimlerinize göre filtrelemek ve sıralamak için meta kutularla da desteklenir. Dolayısıyla, temel olarak, kendi özel filtrenize veya sıralamanıza göre özellikleri görüntüleyen herhangi bir özel sayfa türü oluşturabilirsiniz.

Galeri Şablonları
Real Homes, mülklerinizi bir galeri biçiminde görüntülemek için birden fazla şablon sağlar. Her şablon, mülk durumlarına göre hızlı bir filtre içerir.

Kapsamlı ve Kullanımı Kolay Ayarlar
Real Homes teması, web sitenizle ilgili tüm önemli şeyleri koda girmeden özelleştirmenize yardımcı olacak kapsamlı bir ayar seti sağlar.

RealHomes temasına dahil olan eklenti, fiyat formatını dünyadaki herhangi bir para birimi formatına göre özelleştirebileceğiniz ve URL sümüklü böceklerini gerekli olanlara göre özelleştirebileceğiniz temel gayrimenkul ayarları sağlar.

Kullanımı Kolay Meta Kutular
Real Homes, gayrimenkul eklemek / değiştirmek için zengin bir meta kutu seti sağlar. Genel amaç, web sitesi sahibi olarak işleri sizin için kolaylaştırmaktır.

ek detaylar
Real Homes, bir mülkle ilgili ek ayrıntıları eklemek / değiştirmek / kaldırmak için kullanımı kolay bir arayüz sağlar. Bu özellik, özellikle başka meta kutusu olmayan belirli bir bilgi türünü eklemek için birçok şekilde kullanılabilir.

Kat planları
Meta kutularının bir parçası olarak sağlanan kullanımı kolay arayüzü kullanarak bir gayrimenkulle ilgili herhangi bir sayıda kat planı ekleyebilirsiniz.

Emlak Ekleri
Bir mülke ek olarak çeşitli dosya türlerini (pdf, ofis belgeleri, resimler vb.) Sağlayabilirsiniz.

Benzer Özellikler
Real Homes teması, mevcut mülke benzer özellikleri gösteren mülk detay sayfasında benzer özellikler modülü sağlar. Ayarlardan benzerlik kriterlerini seçebilir ve ayrıca benzer özelliklerin görünmesi gereken sırayı da seçebilirsiniz.

Alt veya Alt Mülkler
Real Homes teması, herhangi bir alt / alt mülkü (bir binadaki daireler gibi) görüntülemek için mülk ayrıntı sayfasında bir alt / çocuk mülkleri modülü sağlar. Her alt mülk, bağımsız olarak tam mülk olarak çalışır.

Google reCAPTCHA
Real Homes, spam'ı önlemek için temadaki tüm formlarda Google reCAPTCHA entegrasyon desteği sağlar.

Ziyaretçi Kayıt ve Giriş Desteği
Ziyaretçilerin sadece üyelere özel özelliklere erişebilmesi için emlak web sitenizde ziyaretçi kaydı, oturum açma ve unutulan şifre özelliklerini sağlayabilirsiniz.

Sosyal Ağları Kullanarak Ziyaretçi Kayıt ve Oturum Açma
Web sitenizin ziyaretçilerinin herhangi bir sosyal ağı kullanarak oturum açmasına olanak tanıyan sosyal ağ entegrasyonunu etkinleştirerek web sitenizin oturum açma ve kaydını artırabilirsiniz.

Ön Uç Mülk Gönderme (Ücretli Otomatik Yayınlama ile)
Gerçek Evler teması, ilgili özelleştirme seçenekleriyle birlikte ön uç mülk gönderme özelliği sağlar. Böylece, belirli düzeydeki kullanıcıların yönetici panosuna erişimini kısıtlayabilir ve onlara özelliklerini göndermeleri için ön uçta bir arayüz sağlayabilirsiniz. Daha sonra web sitesi yöneticisi / editörü gönderilen mülkleri inceleyebilir ve yayınlayabilir. Ayrıca, kullanıcı belirli bir ücret ödediğinde gönderilen bir mülkün otomatik olarak yayınlanmasını da etkinleştirebilirsiniz.

Özellikler Ön Uç Yönetimi
Real Homes teması, oturum açmış bir kullanıcının gönderdiği mülkleri önizlemesine, herhangi bir mülkün bilgilerini düzenlemesine, bir mülkü kaldırmasına ve mülkü yayınlamak için ödeme yapmasına olanak tanıyan ön uç mülk yönetimi sağlar. Bir kullanıcı, sunduğu mülkün yayınlanması için PayPal veya Stripe aracılığıyla ödeme yapabilir. Mülk ödemesi ve otomatik yayınlama özelliği ayarlardan etkinleştirilebilir veya devre dışı bırakılabilir.

Favori Özellikler
Bir ziyaretçi favori koleksiyonuna mülkler ekleyebilir, böylece favori mülklerini daha sonra ziyaret edebilir.

Ziyaretçinin bu özelliği kullanmak için giriş yapmasına gerek yoktur. Kullanıcı oturum açmamış gibi, favori özellikler bilgileri çerezlerde saklanır ve kullanıcı oturum açtıysa bilgiler veritabanında kullanıcı metası olarak saklanır.

Ön Uç Profili Düzenleme
Real Homes teması, bir kullanıcının profil bilgilerini WordPress yönetici tarafı panosuna gitmeden düzenlemesini sağlayan ön uç profil düzenleme işlevi sağlar.

Temanın demosunda temsilcinin bilgileri gösterildiğinden, bir kullanıcı daha sonra bilgilerini sunduğu özelliklerle birlikte görüntülemeyi seçebilir.

Filtrelenebilir SSS Desteği
Real Homes teması, Inspiry Themes tarafından geliştirilen eklentisini kullanarak SSS desteği sağlar . Böylece web sitenize SSS ekleyebilir ve hatta gruplara göre filtrelenebilir hale getirebilirsiniz. Gerçek deneyim için kontrol edebilirsiniz .

Tercüme Hazır, RTL Destekli ve WPML Uyumlu
Real Homes teması çeviriye hazırdır ve bir eklentiye ihtiyaç duymadan herhangi bir dile (LTR veya RTL) çevirebilirsiniz. Ancak, çok dilli bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız, onunla WPML gibi bir eklenti kullanabilirsiniz.

iHomefinder Optima Express IDX Uyumlu
Real Homes, iHomefinder Optima Express IDX eklentisiyle uyumludur ve Klasik Demosunu ve Modern Demosunu test edebilirsiniz . Lütfen Real Homes temasının ek bir özellik olarak iHomefinder Optima Express IDX eklentisini desteklediğini unutmayın.

Bu nedenle, iHomefinder Optima Express IDX eklentisi olmadan bile eksiksiz bir temadır ve bu temanın temel işlevselliği için bu eklenti gerekli değildir. Bu temanın iHomefinder Optima Express eklentisi olmadan neler sunduğunu anlamak için lütfen ekran görüntülerine bakın. Bu temanın temel özellikleriyle ve herhangi bir ekstra eklenti olmadan özellikleri ekleyebilir, değiştirebilir, kaldırabilir, arayabilir ve listeleyebilirsiniz.

Devrim Kaydırıcısı Dahil
RealHomes temasının ana paketi Revolution Slider Eklentisini içerir. Revolution Slider'ı kullanarak her türlü özel kaydırıcıyı oluşturabilirsiniz. Yalnızca özellikler kaydırıcısını kullanmak istiyorsanız, bunun için zaten varsayılan bir kaydırıcı vardır ve Revolution Slider eklentisini yüklemenize gerek yoktur.

Çocuk Teması Dahil
Real Homes temasının ana paketi, değişikliklere başlamanızı kolaylaştırmak ve yeni güncelleme yayınlandığında ana temayı güncellemeye devam etmenizi kolaylaştırmak için kullanıma hazır bir çocuk teması içerir.

Tek Tıkla Demo İçe Aktarma
Real Homes teması, web sitenizi temanın demosu gibi hızlı bir şekilde kurmanıza ve bunların demo sitesinde nasıl yapıldığını gözlemleyerek her şeyi öğrenmenize yardımcı olmak için çeşitli demoları için tek tıklamayla demo içe aktarma sağlar.


 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt