Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Eğitim WordPress Teması İndir Masterstudy Education WordPress Theme for Learning Management System (LMS), MasterStudy Pro eklentisi tarafından desteklenmektedir. Ekstra ücret yok! MasterStudy Pro eklentisi zaten bu temaya dahil edilmiştir.
İster yerel atölyelerde ister çevrimiçi kurslarda uzmanlaşın - MasterStudy, canlı ve ilgi uyandıran bir öğrenme merkezi oluşturmak için ihtiyacınız olan tek temadır.

Eğitim ve öğrenim endüstrisine yönelik kapsamlı araştırmalara dayanarak, hayatınızı kolaylaştıracak - size zaman kazandıracak ve mükemmel sonuçlar sağlayacak bir dizi birinci sınıf özellik geliştirdik. Bugün En İyi Eğitim WordPress temasını indirin !

Nihai Eğitim WordPress teması olan Masterstudy, sitenizi oluşturmayı, özelleştirmeyi ve yönetmeyi basit ve sorunsuz hale getirir. Görsel Besteci eklentisi dahildir, böylece kolay sürükle ve bırak araçlarıyla dakikalar içinde sayfalar oluşturabilirsiniz. Sınırsız dış görünüm renkleri ve geniş bir Google Yazı Tipi koleksiyonu, web sitenizin görünümünü ve hissini kişiselleştirmek için size daha da fazla alan sunar. Masterstudy eğitim WordPress temanız tamamen duyarlıdır, bu nedenle içeriğinizin herhangi bir cihazda mükemmel görüneceğinden emin olabilirsiniz.

Masterstudy, Udemy, Eğitim Merkezi, Kurslar Merkezi, e-Öğrenim İşletmesi, Kolej, Akademi, Üniversite veya Okul gibi Kurs Listeleme Platformu için bir Öğrenme Yönetim Sistemi olarak geliştirilmiştir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt