Doğru Tarım

İbrahim Sarac

kurumsal
Ticaret - 100%
ticari faaliyetlerine 2008 yılında, Bursa'da kaliteli tarım kimyasalları ve tarımsal girdilerin pazarlanması alanında başlamıştır. Şirketin kuruluş yıllarından beri kurumsal hedefi her zaman dürüst, güvenilir bir şirket olarak faaliyetlerini büyüyerek sürdürmek ve Türk çiftçisine daima en kaliteli hizmetleri sunarak tarım sektöründe bilinirliği yüksek, güçlü bir isim olarak yer almaktır. Şirketimiz bu hedeflerini günümüze kadar koruyarak ve geliştirerek gelebildiği için bugün ülkemizin saygın şirketleri arasında yer alarak yurt içi ve yurt dışı paydaşları ile birlikte hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimiz günümüzde kendi üretim tesislerinde ürettiği her çeşit gübre, zirai ilaç gibi tarım kimyasallarının yanı sıra, uluslararası bilinirliğe sahip sektördeki güçlü firmaların ürünlerinin dağıtımını da, sahip olduğu güçlü lojistik alt yapısı ve dağıtım ağıyla yurdumuzun dört bir yanındaki müşterilerine zamanında ulaştırmakta, aynı zamanda uzman teknik kadrosuyla satış sonrası hizmetlerini güçlü bir şekilde sunarak çiftçimizi teknik konularda destekleyerek toplam kalite anlayışını tamamlamaktadır.

Şirketimiz, tecrübeli kadrosu ile yurt dışındaki yeni tarımsal uygulamaları ve başarısı kanıtlanmış yeni ürünleri her gün takip ederek bunların yurdumuz koşullarına uygun olanlarını ithal etmek suretiyle ülkemiz çiftçisinin istifadesine sunmaktadır. Çünkü biz teknolojik gelişmelerin yakından izlenmesi ve bunların ülkemiz çiftçisine kazandırılması ile Türk Tarımı'nın daha başarılı olacağına inanmaktayız. Doğru ürünler ve yöntemlerle birim alandan daha yüksek verim elde edilmesi ve çiftçimizin gelirinin yükseltilmesi, artan nüfusumuzun doğru ve sağlıklı beslenmesi, sürdürülebilir tarımın ülkemizde tesisi, çevreye gerçek anlamda duyarlı üretim şekli, tarımsal ürünlerimizin yurt dışı pazarında öncelikli tercih edilmesi, şirketimiz için her zaman birinci öncelikli bakış açısı ve iş yapış tarzı olmaya devam edecektir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt