Dev Bitcoin Balinası Yıllar Sonra Bir Transfer Yaptı!

Değerlendirme - 0%
Katılım
1 Yıl 5 Ay 3 Gün
Mesajlar
17
Bitcoin (BTC) geçen günlerde son 2 yılın en düşük seviyesinin altına düştü, ve birçok kripto para birimi bitcoin ile beraber düşüş hareketini sürdürüyor. FTX borsasının çöküşü, birçok kripto para yatırımcısını ve yatırım şirketlerine büyük ölçekte ciddi zararlar verdi. Bu olayların yaşanmasından sonra bazı büyük balinaların cüzdanlarında transfer hareketi gerçekleşti. Son verilere göre, aktif olmayan büyük yatırımcı balinaların 11 yıllık bir aradan sonra yaklaşık 2.000 BTC hareket ettirdiği görüldü.

Kripto Para Balinaları Hareket Halinde​

Son zamanlarda sadece Bitcoin transferleri gerçekleşmiyor. Bitcoin işlemlerinin yanı sıra Shiba Inu (SHIB) ve (DOGE) transferleri de gerçekleşiyor. Son olarak aktarılan verilere göre uzun yıllardır etkin olmayan bir balina cüzdanından 10.000 kadar BTC’nin aktarıldığını gösteriyor. Verilerine göre, bu devasa bitcoin transferinin sahibi balina yaklaşık 7 yıldır Bitcoin’lerini cüzdanında tuttuğu gözlemlendi.

Ancak bu transferin borsa cüzdanı yerine başka bir cüzdana yapıldığı görülüyor. Bu yüzden eğer bu transfer hareketi borsaya yapılsa ve işlem gerçekleşseydi büyük olasılıkla Bitcoin’de ciddi volatil hareketler ve düşüşler görebilirdik.

Devamı:
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt