Dergi Pazarlama WordPress Teması

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Katılım
3 Yıl 7 Ay 27 Gün
Mesajlar
881
Dergi Pazarlama WordPress Teması Saxon, kendi kişisel blogunuza veya dinamik dergi sitenize dönüştürülmeye hazır olan temiz, zarif ve duyarlı bir WordPress temasıdır.
Gutenberg (WordPress görsel gönderi editörü, WordPress 5.0'da varsayılan düzenleyici olma) ve yeni benzersiz Ana Sayfa Blokları Oluşturucu tarafından desteklenen, içeriğe odaklanan yeni bir WordPress Blog Yazma ve İçerik Pazarlama çağına hoş geldiniz.

Saxon WordPress teması, yalnızca birkaç tıklama ile basitten çok karmaşığa (kişisel blog, dergi, dosya kataloğu, medya kataloğu, haber web sitesi veya diğerleri) herhangi bir içerik odaklı web sitesi oluşturmanıza olanak tanır. Kodlamaya gerek yok! Temamızı son derece acemi dostu yaptık, böylece büyükbabanız bile kullanabilir!

Bu şık ve çağdaş blog ve dergi WordPress teması, ihtiyacınız olan tüm özelliklerle doludur ve size kendi benzersiz karakteriyle dolu bir site oluşturma özgürlüğü verir. Tamamen özelleştirilebilir, duyarlı ve performans için optimize edilmiş Saxon, rakipsiz bir kullanıcı deneyimi için kişisel veya dergi içeriğinizi sunmayı ve düzenlemeyi her zamankinden daha kolay hale getirir.

Sakson müşterileri için e-posta desteği sağlamak için özel destek ekibimiz var.

Tamamen Özelleştirilebilir - Yaratıcı Olun

Tüm demo verilerini ve sayfalarını içe aktararak tek bir tıklamayla başlayabilir ve ardından kendi stilinizi enjekte edebilir ve kişiliğinizin parlamasına izin verebilirsiniz. Gutenberg (WordPress 5.0 için mükemmel yeni içerik editörü) ve kendi benzersiz sürükle ve bırak ana sayfa oluşturucumuz ile sayfalarınızın nasıl göründüğü ve içeriğinizin nasıl sunulduğu üzerinde tam kontrole sahip olursunuz.

Gönderiler, içerik blokları, kaydırıcılar, kategoriler ve daha fazlası dahil olmak üzere size uygun görünümü elde etmek için herhangi bir stilde, konumda veya kombinasyonda 27 ana sayfa bloğuyla oynayın! Her bloğu farklı konumlarda birden çok kez kullanabilir ve hatta ana sayfanızdaki belirli bir blokta görüntülenmek üzere gruplara gönderiler atayabilirsiniz. Canlı önizleme ile, mükemmel sonuç için, ilerledikçe değişikliklerinizi kontrol edebilirsiniz.

Yeni başlayanlar bile bu temayı kullanımı, gezinmesi ve özelleştirmesi kolay bulacaktır. Sakson'dan en iyi şekilde yararlanmak ve kalabalığın arasından sıyrılan kişisel bir blog veya dergi WordPress sitesi oluşturmak için herhangi bir
CSS / HTML bilgisine ihtiyacınız yok.

Sınırsız Blog Stilleri - Görünümünüzü Bulun

Saxon, ızgara, liste, kaplama ve duvarcılık dahil 11 temiz, modern ve dinamik blog düzeni sunar, ancak elde edebileceğiniz düzen kombinasyonlarının ve stillerinin sayısında bir sınır yoktur. Bu eksiksiz ve çok yönlü tema, içeriğinizi galeri, video, ses, alıntı, bağlantı ve durum dahil olmak üzere yeni, alakalı ve ilgi çekici tutabilmeniz için birden çok farklı gönderi biçimini destekler. En iyi içeriğinizi sergilemek için Önerilen ve İlgili Yayınlar özelliklerini de kullanabilirsiniz.

Üstün Performans - Daha Hızlı, Daha Akıllı, Daha Sorunsuz

Bu nihai kişisel blog ve dergi teması, performans ve kullanıcı deneyimi ile ilgilidir. Temiz CSS / HTML / PHP kodu, hızlı ve sorunsuz bir tarama deneyimini garanti eder ve ana sayfa blokları ve blog listeleri için Ajax DAHA FAZLA YÜKLE özelliği, kullanıcıların sayfayı yenilemeden harika içeriğinizden daha fazlasını keşfedebileceği anlamına gelir.

Bu blog ve dergi WordPress teması,
SEO ve sayfa hızı için optimize edilmiştir, daha fazla kullanıcıyı çekmenize ve daha fazla içerikle onları meşgul etmenize yardımcı olur. Sadece bu değil, Saxon ile, tüm cihazlarda ve ekran boyutlarında üstün performans için düzenleriniz ve resimleriniz tamamen duyarlı ve retinaya hazır.

Sosyal Paylaşım - Bir Takipçi Oluşturun

Sosyal Paylaşım ve Sosyal Takip entegrasyonu olmadan hiçbir çağdaş kişisel blog veya dergi teması tamamlanmayacaktır. Saxon ayrıca Instagram feed entegrasyonunun yanı sıra MailChimp haber bülteni aboneliği ve İletişim Formu desteğini de içerir. Saxon, paylaşmaya değer içeriklerle dolu profesyonel, sürükleyici ve ilgi çekici bir siteyle, takipçilerinizi büyütmenizi ve profilinizi geliştirmenizi kolaylaştırır.

Yardım etmek için buradayız!

İndirmeniz, Saxon'ın sunduğu tüm olağanüstü özelliklerden yararlanmanıza yardımcı olacak bir video kurulum kılavuzu ve adım adım dokümantasyon içerir. Bununla birlikte, bu temayla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, blogunuzu veya dergi sitenizi hayata geçirirken size özel destek sağlamaya hazırız. Temalarımızı daha güçlü ve özelliklerle dolu hale getirmek için sürekli çalışıyoruz, bu nedenle yeni bir şey eklediğimizde ömür boyu ücretsiz güncellemelerle ilk öğrenen siz olacaksınız!


 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt