Çok Amaçlı WordPress Teması İndir

Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Katılım
4 Yıl 17 Gün
Mesajlar
884
Çok Amaçlı WordPress Teması İndir Skudo, göz alıcı tasarımı ve arkasında süper güçlü çerçevesi olan güzel ve modern bir temadır. Bu Hepsi Bir Arada pakette premium eklentiler, sınırsız özelleştirilebilirlik, yerleşik mega menü, tam WooCommerce tasarım entegrasyonu, 800'den fazla Google yazı tipiyle tipografik seçenekler, yüzlerce seçenek içeren sağlam yönetici paneli, tonlarca kullanışlı görsel sayfa oluşturucu öğesi ve sadece 1 tıklama ile kullanıma hazır düzenler!


Skudo - Responsive Multipurpose WordPress Theme - 1

Tamamen Duyarlı

Skudo, mobilden masaüstüne ve ötesine kadar her cihazda harika görünüyor. Süper Temiz duyarlı tasarım her ekrana sığar. Tarayıcı pencerenizi yeniden boyutlandırmayı deneyin ve kendiniz görün!

Visual Page Builder

Görsel Sayfa Oluşturucu

Skudo, ünlü görsel sayfa oluşturucu ile birlikte gelir, WordPress için Görsel Besteci, site içeriği üzerinde çalışırken size tonlarca zaman kazandıracak ön uç ve arka uç sayfa oluşturucu eklentisidir. Programlama bilgisi gerekmez!


Powerful Admin Panel

Güçlü Yönetici Paneli

Skudo, temanın, logoların, renklerin, menülerin, dillerin, sosyal vb. Genel seçeneklerini değiştirebileceğiniz güçlü bir yönetici paneli + yönetici stili seçenekleriyle birlikte gelir.


4 Menu Styles

4 Menü / Başlık Stili

Skudo, üst çubuk, arama için simgeler, sosyal, woocommerce, üst menüler vb. Ekleyebileceğiniz 4 farklı menü stiliyle birlikte gelir. Ayrıca, 3 stil seçili menü öğelerine sahipsiniz: Yuvarlak, Kare ve basit.


One / Multi Page

Bir / Çok Sayfalı Sistem

Skudo, çok sayfalı veya tek sayfalı web sitelerine veya hatta aynı anda her iki sisteme sahip olmanıza izin verir! Sayfanızın şablonunu seçin ve siparişi wp menüleriyle düzenleyin. Kolay!


Unlimited Portfolios


CubePortfolio ile Sınırsız Portföy

Portföy oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Canlı şablon oluşturucu ile portföy türü, sütunlar, renkler, yazı tipleri, boşluklar, kenarlıklar vb. Gibi her yönü kontrol edersiniz.


Unlimited Colors


Sınırsız Renkler

Skudo Admin Panel ile tüm tema boyunca ana renkleri hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Ayrıca, bazı özel renkleri doğrudan görsel sayfa oluşturucu kısa kodlarında değiştirebilirsiniz.


Buit-in Mega Menu

Buit-in Mega Menü

Web siteniz için menüler oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Normal WordPress menüsünün yanı sıra mega menüler için kendi stillerimiz ve işlevlerimizle çalışır.


Multiple Loading Styles

Çoklu Yükleme Stilleri

Skudo, yönetici paneli üzerinden kolayca seçebileceğiniz birçok farklı yükleme stiliyle birlikte gelir. Yazı tiplerini, arka planları, renkleri vb. De değiştirebilirsiniz. Bu web sitesinin yüklenmesini devre dışı bırakabilir / etkinleştirebilirsiniz.


Under-construction Mode

Yapım Aşamasında Modu

Web siteniz henüz gösterilmeye hazır değilse, skudo Options aracılığıyla yapım aşamasındaki modumuzu etkinleştirin ve üzerinde çalışın, yalnızca oturum açmış kullanıcılar siteyi görebilir. Burada fazladan eklentiye gerek yok!


Super Easy Installation & Setup

Süper Kolay Kurulum ve Kurulum

Temayı Wordpress yüklemesi veya FTP yoluyla hızlı bir şekilde yükleyin, ardından harika 1 Click Demo Importer'ı kullanarak demo sayfalarını, gönderileri, kaydırıcıları, widget'ları, tema seçeneklerini vb. Kullanın.


Blog Types

4 Blog Türü

Skudo, duvarcılık, normal geniş, sağ kenar çubuğuyla normal ve sol kenar çubuğuyla normal olmak üzere 4 blog türü ile birlikte gelir. Her ikisine de sağ veya sol kenar çubukları ekleyebilirsiniz.


Revolution Slider Included


Devrim Kaydırıcısı Dahil (18 $ Tasarruf Edin)

Her nesne için yığınlar özel geçişler / animasyonlar, tonlarca benzersiz geçiş efekti ve kendi efektlerinizi oluşturmak için ayarlanması kolay birçok seçenek. Bu kaydırıcıyı, kullanışlı sürükle ve bırak arka ucuyla özelleştirin.


Woo Commerce Ready

Woo Commerce Hazır

Eşyalarınızı Skudo ile satın, WooCommerce 2.0+ bu temayla tamamen uyumludur. Zevk almak!


7 Contact Forms

9 hazır İletişim Formu

İletişim formları için iletişim formu 7 eklentisini kullanıyoruz. Sizin için zaten 9 farklı form kurduk, sadece bunları görsel besteci unsurundan seçmeniz gerekiyor, 7'den iletişim, hoş ve kolay! Ayrıca kendi formunuzu da oluşturabilirsiniz.


Translation and Wpml Ready

Çeviri ve WPML Hazır

WPML, temamızla% 100 uyumludur. Ayrıca Skudo, kendi dilinize çevirmek istiyorsanız .mo .po dosyalarıyla birlikte gelir. Güzel ve kolay!


1400 Icons

1400 Simgeler Mevcuttur

Skudo, kullanabileceğiniz çok sayıda simge koleksiyonuyla birlikte gelir. Stillere göre ayrılmışlardır, bu nedenle istediğiniz stili bulmanız daha kolaydır. Ayrıca oluşturucu size her simgenin bir önizlemesini sunar.


Custom CSS


Özel CSS

Ekstra özelleştirmelere mi ihtiyacınız var? Kolay! Çekirdek tema dosyalarını düzenlemeden doğrudan panel seçeneklerimizden kendi özel css'nizi ekleyin. Bu en iyi uygulamadır çünkü bu özel stiller bir tema güncellemesinde kaybolmaz.


Tons of Google fonts

Tonlarca Google yazı tipi mevcut

Skudo Stil Seçenekleri paneli aracılığıyla kontrol edilen özel yazı tipleriyle temanızın tipografisinin kontrolünü elinize alın. Devasa Google Yazı Tipleri kitaplığına erişin ve benzersiz tarzınızı oluşturun.

 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt