Duyuru Çekilişte Kazananların Dikkatine

Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Çekilişte Kazananların Dikkatine Yapılan Çekilişlerde Kazananlar 3 Gün İçerisinde Siteye Girip hediyeleri almasalar Hediyeler Yedek Kazanan kişilere Verilecektir.
Çekilişte hediyelerinizi alabilmeniz için Son Gün 04.01.2021 Saat 22:00 Bu Zamana Kadar Mesaj olarak Bildirmeyenler Yedek Kazanan kişilere hak Kazanır hediyeler Onlara Verilir.
Hediyesini alan Kişiler Lütfen bu mesajın altına aldıklarına Dahi Mesaj Bıraksınlar. Tüm üyeler Mail İle bilgilendirilmiştir Ben Duymadım Ben Bilmiyordum Diye Bir Konuda yoktur. Eğer Mail adresiniz yanlış ise Ve yanlış Bilgiler Girilmişse Sorumluluk Sizindir. Gerçek Mail adresi Ve bilgilerinizi Giriniz.
Yeni Çekilişlere Hazır Olun Daha Çok Hediye Daha Çok Kazanmak için Sitemizi takip edin.
Çekilişlerimiz'de Hiçbir hile hiçbir adam Kayırma Yoktur Kesinlikle Tanış kişilere Yok Sahte üyelere Yok Bilmem aklınızdan Ne Geçiyorsa Geçmesin Düz Mantık Hile asla yoktur Olmayacaktır'da Liste Katılım Sırasıyla Hazırlanır Direk Video Eşliğinde Siteye yüklenir Kazananlar Gözükür ve o anda Direk Siteye Eklenir. adam kayırmak Torpil Yapmak Hile Dolan gibi Şeylere Karşıyız.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt