Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 10 Ay 23 Gün
Mesajlar
881
Careerfy - İş Panosu WordPress Teması Careerfy - İş Panosu WordPress teması gelişmiş bir iş panosu WordPress teması , her tür web sitesinde işleri görüntülemek için en basit çözümü sunar iş panosu WordPress teması.
Zaten biliyor olabilirsiniz, bazı gerçekten büyük iş panosu WordPress teması , veritabanlarını kullanma ve web sitenizi iş teklifleriyle genişletme seçeneği sunar. İşveren ve adaylar için ayrı panellerle yüklü eksiksiz bir iş panosu WordPress teması.
iş panosu WordPress teması her şeyi otomatik olarak yapabilir, bazı iş sağlayıcılar ayrıca ziyaretçilerinizden herhangi biri iş bağlantılarına tıkladığında komisyon öder .

Job Board WordPress teması: Eyecix'in Careerfy teması, kullanışlı ve kullanımı kolay bir iş listeleri web sitesi oluşturmanıza olanak tanıyan eksiksiz bir Job Board WordPress temasıdır . Careerfy temasını kullanarak, tam bir tam Duyarlı iş portalı , iş ilanı işe alım web sitesi oluşturabilirsiniz .
Careerfy teması, gerçekten gibi ünlü iş akışlarıyla uyumlu hale getirmek için planla oluşturulmuştur .
Careerfy sadece bir iş panosu teması değildir , basit ve eksiksiz bir İş Panosu WordPress tamamen Duyarlı iş portalı oluşturmak isteyen herkes için en iyi WordPress iş portalı tema seçimidir ve bu en iyisidir WordPress iş portalı şablonu.


 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt