Benzersiz Sanal Sunucularımızı Test Edin

İbrahim Sarac

kurumsal
Ticaret - 100%
Merhabalar yüksek özellikli sanal sunucularımızı denediniz mi?
Verim Host olarak sizlere benzersiz sunucularımız ile 7 gün test süresi vermekteyiz.

Sanal Sunucularımız
Linux ve Windows Seçeneklerimizle

Yüksek özellikli Sanal Sunucularımız size daha fazla kontrol sağlar
Üstün performanslı sanal sunucu çözümlerimiz büyüyen ve çalışmak için güvenilir bir altyapıya ihtiyaç duyan web siteleri için mükemmeldir
SUNUCU/LOKASYONCPURAMDİSK ALANITRAFİKFiyatYapılandır
DE 01 CPU1 RAM200 GB1 Gbips/s Sınırsız Trafik₺ 100.00/Aylık
DE 11 CPU2 RAM300 GB1 Gbips/s Sınırsız Trafik₺ 130.00/Aylık
DE 22 CPU2 RAM400 GB1 Gbips/s Sınırsız Trafik₺ 150.00/Aylık
DE 33 CPU6 RAM500 GB1 Gbips/s Sınırsız Trafik₺ 200.00/Aylık
DE 44 CPU8 RAM600 GB1 Gbips/s Sınırsız Trafik₺ 230.00/Aylık
İşletmeniz için kurumsal veya özel bir çözüme mi ihtiyacınız var? Gereksinimlerinizi görüşmek için geçiniz!
Sanal Özel Sunucu nedir?

VPS, Sanal Özel Sunucu anlamına gelir
Bir veri merkezinde fiziksel bir sunucu bulunur
VPS, bu sunuculardan birinin parçalanmış bir parçasıdır
Bir VPS, kullanıcının beğenisine göre özelleştirilebilir
Gelecekteki büyümeyi karşılamak için bir VPS ölçeklenebilir
Bir VPS'nin kendi işletim sistemi ve disk alanı vardır
Standart VPS Özelliklerimiz
Anında Sağlama
Ücretsiz Gelen Bant Genişliği
Sunucu Görüntüleri Oluşturun ve Dağıtın
SSD, HDD ve RAID Koruması içerir
İstek üzerine ücretsiz SSL Kurulumu
CloudFlare DDos Koruması içerir
Tam kök sunucu erişimi
Kontrol Panelleri Seçimi
Kolay geçiş / ölçeklenebilirlik
Tam Yönetim Mevcut
İşletim Sistemleri Seçimi
Gelişmiş Ağ İletişimi Kolaylaştı
VPS sunucunuz için kullanımı kolay Yönetim Kontrol Panelleri seçeneği
Sanal özel sunucunuzla ilgili her şey özelleştirilebilir, hangi yönetim kontrol panelini kullanmak istediğiniz dahil
cpanel.png

CPanel Nedir?
cPanel, bir web sitesini barındırma sürecini basitleştirmek için tasarlanmış bir grafik arayüz ve otomasyon araçları sağlayan bir kontrol paneli barındırmaktadır. cPanel, Centos Panel yöneticilere, bayilere ve son kullanıcı web sitesi sahiplerine web tarayıcısı aracılığıyla web sitelerini ve sunucu yönetimini kontrol etme yetenekleri sağlayan 3 katmanlı bir yapı kullanır..
plesk.png

Plesk panel, web sitesi yönetimine yardımcı olan bir kontrol paneldir. Hem Windows hem de Linux işletim sistemlerinde kullanılabilen Plesk Panel, tüm hosting işlemlerinizi kolayca kontrol edebilmenize yardımcı olur. Çok sayıda kullanıcı tarafından tercih edilen Plesk Panel, size site yönetiminde büyük bir vakit ve kolaylık kazandırmasıyla da öne çıkar. .

KONTROL WEB PANELİ
Ücretsiz ve PRO Linux Web Hosting Kontrol Paneli
CWP , sunucunuzu ve istemcilerinizi etkili ve verimli bir şekilde yönetmek için size tüm esnekliği sağlayan, Dünya Lideri, gelişmiş Ücretsiz ve PRO web barındırma panelidir. Şimdi sunucunuz için mümkün olan en yüksek güvenlik seviyesini sağlayan ile .

Aralarından seçim yapabileceğiniz Sunucu İşletim Sistemleri Seçimi
Tüm özel planlarımız, sunucunuzu oluştururken tercih ettiğiniz işletim sistemini seçmenize izin verir
windows.png

Windows
linux.png

Linux
centos.png

CentOS
Sanal Sunucu çözümleriniz için neden Verim Host kullanmalısınız ?
Herhangi bir barındırma paketinde yalnızca ilk ay için% 100 ücretsiz deneme sunmakla kalmıyoruz, ayrıca çeşitli başka harika avantajlarımız da var!
Hızlı
TR lokasyonlu sunucularımızın internet kullanımı 100 mbips/s kotalıdır ancak yurt dışı sunucularımız en az 1 gbips/s kotasız bağlantı sağlamaktadır.
Uptime
Bütün verilerimiz %99.99 yedeklenmekte olup en kötü felaket senaryoları ile veri merkezlerimizde tutulmaktadır.
Ölçeklenebilir
Tüm ürünlerimiz müşteri isteklerine göre hazırlanmaktadır.
Destek
Tüm hizmetlerimizde 7/24/365 destek sağlanmaktadır.
Neden web barındırma çözümlerinde Sektör Lideri Sağlayıcı olduğumuzu öğrenin
Web sitesi barındırma hizmeti sağlama konusunda 24 yılı aşkın tecrübemizle, web barındırma işinde liderlik konusunda bir üne sahibiz
Sahip Olunan Veri Merkezi
Kendi yerinde veri merkezimiz var ve tüm ekipmanlarımıza sahibiz. Bu, üçüncü taraf bir sağlayıcıya güvenmek yerine altyapımızı proaktif olarak yönetebilmemizi ve koruyabilmemizi sağlar.
Mühendis Yerinde 24/7
Yılın her günü 24 saat yerinde teknik mühendislerimiz var. Bir sorun meydana gelirse, hangi gün veya saatte olursa olsun, hemen yanıt verebilecek uzmanlardan oluşan bir ekibimiz olduğundan emin olabilirsiniz.
Kurum İçi Destek Merkezi
Bizimle her iletişime geçtiğinizde, ekibimizin bir üyesiyle konuştuğunuzdan emin olabilirsiniz. Özel bir destek merkezine sahip olarak, karşılaşabileceğiniz sorunları hızla çözebiliriz.
Sıkça Sorulan Sorular
Bilinçli bir karar vermenize yardımcı olmak için, bu sayfada listelenen ürünler ve hizmetlerle ilgili en sık sorulan sorularımızın bir listesini derledik.
Sorunuzun cevabını bulamazsanız veya daha fazla bilgi almak isterseniz, lütfen istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin; size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt