Satış Belgesiz .com.tr .net.tr .org.tr Ön Sipariş Kaydı Başladı!

CasH

Üye
Değerlendirme - 100%
Katılım
2 Yıl 4 Ay 11 Gün
Mesajlar
4
Belgesiz .com.tr, .net.tr, .org.tr Ön Sipariş Tescil Şartları ve Kuralları
  • .com.tr, .net.tr, .org.tr ön siparişler belgesiz tescillerin başlayacağı saate kadar alınacak olup, tescil başlayınca rezerve eden bayi adına servis üzerinden otomatik kaydedilir.
  • com domain bayi paneli üzerinden ön siparişler önce gelen rezerve eder kuralına tabi olup her bir domain sadece bir adet ön sipariş verilir.
  • Belgesiz ön siparişler her ne sebeple olursa olsun iptal edilemez ve devredilemez.
  • Belgesiz .com.tr, .net.tr, .org.tr ön siparişler için tahsil edilen ödemeler domainin tescil edilememesi durumunda depozitonuza iade edilir. Tahsil edilen ödemeler geri iade edilemez.
  • Tüm domain bayileri ve müşteriler, Ön Siparişlerinin canlı kayıtlar olmadığını kabul eder ve bu nedenle Sunucufirmasi.com / , herhangi bir domainin kesinlikle kaydedileceğini garanti edemez. Genel Kullanılabilirlik Ön Sipariş döneminde yapılan tüm başvuruların riski Müşteri'ye aittir Sunucufirmasi.com Domain Bayileri ve Müşteriler aşağıdaki şartları kabul eder:
  • a) Belgesiz .com.tr, .net.tr, .org.tr için Ön Sipariş verirken, Müşterinin siparişinin ön kayıt yapılabilmesi için Bayinin/Müşterinin sunucufirmasi.com hesabındaki depozitodan derhal tahsilat yapılacağını kabul eder.
  • b) Ön sipariş kaydı yaparken domain whois bilgilerinin güncel ve doğru tutmanın Bayinin / Müşterinin sorumluluğunda olduğunu ve eksik-hatalı whois kayıtlarından dolayı domainin tescil edilemeyeceğini bayi/müşteri kabul eder.
  • c) Trabis web sitesinde bulunan Tescil Politikaları ve Prosedürlerine bağlı olmak (bunu bulamazsanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz ve gerektiğinde size doğrudan bir bağlantı göndereceğiz).

Belgesiz .com.tr, .net.tr, .org.tr Ön Sipariş Sık Sorulan Sorular
- Bir domaini ön sipariş edersem, bu bir alan adı kaydettiğim anlamına mı gelir?

Ön kayıt siparişi vermek, domain adresinizi alacağınızı garanti etmez. Ancak, Genel Kullanılabilirlik açıldıktan hemen sonra domain adresinizin sırada olacağını ve kayıt defterine gönderilmeye hazır olacağını garanti edeceğiz. Herhangi bir nedenle alan adınızı alamazsanız, kayıt ücretiniz depozitonuza iade edilecektir.
- Domain ön siparişi için kayıt ücretleri nelerdir?
Ön kayıt ücretlerine sadece kayıt ücreti tahsil edilir. Alan adı size verilmezse, bu ücret kesinti yapılmadan depozitonuza iade edilecektir.
- Bir domain için birden fazla ön kayıt siparişi varsa ne olur?
.com.tr, .net.tr, .org.tr domain uzantıları için sadece ilk rezerve eden kişi tarafından 1 adet sipariş geçilebilmektedir.
- Belgesiz .com.tr İçin Kimler Başvurabilir?
Artık dünyanın herhangi bir yerinden tüm internet kullanıcıları belgesiz olarak .com.tr domain kaydı yapabilecekler. .com.tr domain tescilinde ilk gelen alır kuralı geçerli olacak. Belgesiz .com.tr’nin devreye alınmasıyla belgesi olmayan tüm dünyadaki internet kullanıcıları istedikleri anda anlık .com.tr domain kaydı yapabilecekler.
- Belgesiz .com.tr .net.tr .org.tr Hangi Tarihten İtibaren Tescil Edilebilecek?
Trabis tarafından 1-31 Ocak arasında Cumhurbaşkanı onayı sonrası aktif edileceği şirket yetkililerimizin katıldığı toplantıda belirtildi. Trabis' e-onay gelince net tarih tüm partnerlerimize panel üzerinden ve e-posta ile bildirilecektir. .com.tr tüm API'ler üzerinden aktivasyon sonrası .com gibi online belgesiz alınabilecek.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt