­čĆć­čĹĘÔÇŹ­čĺ╗ Ases Siber At├Âlye: Siber G├╝venlikte Teknofest 2022 Birincisi!

chmod

├ťye
Ticaret - 0%
Kat─▒l─▒m
6 Eyl 2023
­čĆć­čĹĘÔÇŹ­čĺ╗ Ases Siber At├Âlye: Siber G├╝venlikte Teknofest 2022 Birincisi!
Siber g├╝venlik d├╝nyas─▒n─▒n en prestijli yar─▒┼čmalar─▒ndan biri olan Teknofest 2022'de Ases Siber At├Âlye, birincilik ├Âd├╝l├╝ ile ta├žland─▒r─▒ld─▒! ­čĆć Bizler, T├╝rkiye'nin en iyi siber g├╝venlik e─čitim merkezlerinden biri olmaktan gurur duyuyoruz ve bu ├Âd├╝l, ├žabalar─▒m─▒z─▒n ne kadar de─čerli oldu─čunun bir kan─▒t─▒. ­čĺ¬

Neden Ases Siber At├Âlye? ­čĄö

­čąç Teknofest Birincisi: Teknofest 2022'de birinci olman─▒n getirdi─či uzmanl─▒k ve kaliteyi ya┼čay─▒n.
­čôś Geni┼č Kapsaml─▒ E─čitim: 15 ana kategori ve 215 e─čitim i├žeri─či ile siber g├╝venlikte liderli─či yakalay─▒n.
­čĺ╗ CTF Platformu: Yeteneklerinizi s─▒namak ve yar─▒┼čmalara kat─▒lmak i├žin en iyi alan─▒ bulun.
­čĹĘÔÇŹ­čĆź Uzman E─čitmenler: Alan─▒nda uzman e─čitmenlerimizle g├╝ncel bilgileri ├Â─črenin.

Ases Siber At├Âlye ile siber g├╝venlik d├╝nyas─▒n─▒n zirvesine do─čru bir ad─▒m daha atmaya haz─▒r m─▒s─▒n─▒z? ­čÜÇ

├ľzel Teklif Detaylar─▒: ­čĺ╝

­čĺ░ E─čitim Fiyat─▒: 2200 TL
­čÄô Teknofest Birincisi Olman─▒n Getirdi─či Uzmanl─▒k
­čôÜ Geni┼č Kapsaml─▒ E─čitim: 15 ana kategori ve 215 e─čitim i├žeri─či
­čžĹÔÇŹ­čĆź Uzman E─čitmenler: Alan─▒nda uzman e─čitmenlerden ├Â─črenme f─▒rsat─▒
­čĽÁ´ŞĆÔÇŹÔÖé´ŞĆ CTF Platformu: Yeteneklerinizi test edin ve yar─▒┼čmalara kat─▒l─▒n

─░leti┼čim Bilgileri: ­čô×­čôž

Telefon: +90 552 745 1337
E-posta: [email protected]

Ases Siber At├Âlye ile siber g├╝venlikte zirveye do─čru yol al─▒n ve ba┼čar─▒ya giden yolu ke┼čfedin! ­čîÉ­čöĺ­čÜÇ

304997035_610369347408015_3824879355006262931_n.jpg

Moderat├Âr taraf─▒nda d├╝zenlendi:

Bu konuyu g├Âr├╝nt├╝leyen kullan─▒c─▒lar

├ťst Alt