Apple'dan resmi duyuru: iPhone 15 ve iOS 17'nin çıkış tarihi kesinleşti

Seodevri

Üye
Değerlendirme - 0%
Katılım
3 Yıl 11 Ay 10 Gün
Mesajlar
287
Apple'dan resmi duyuru: iPhone 15 ve iOS 17'nin çıkış tarihi kesinleşti

Apple, yeni iPhone modellerinin tanıtılacağı lansman tarihini resmi olarak duyurdu. Peki Apple iPhone 15 ile birlikte düzenlenecek lansmanda neler tanıtacak? iOS 17 güncellemesi ne zaman gelecek? İşte ayrıntılar...

oTnrd23CDkuD2h76l-W0iw.jpg

Apple, WWDC 2023'te birçok yeni cihazını tanıtmış ancak yeni iPhone cihazları ilgili bir bilgi vermemişti.
F4kyTB5800KTZQytRSY99A.jpg

Apple, dün akşam yaptığı duyuruyla beraber iPhone 15 modellerinin lansman tarihini duyurdu. Yapılan duyuruya göre iPhone 15 modelleri 12 Eylül TSİ 10.00'da kullanıcılar ile buluşacak.
BXnQ2CGzJ0G8q_9TDeQsnw.jpg

iPhone 15/15 Plus'ın çıkış yapması beklenen renkleri ise şöyle; Siyah Yeşil Mavi Sarı Pembe
jvPe0udGKkOho643busBPw.jpg

Apple dün akşam lansman tarihinin duyurusunun ardından iOS 17 Beta 8'i yayınladı. Muhtemelen beta kullanıcıları için son güncelleme olduğu tahmin edilirken iOS 17'nin tüm kullanıcılar için yayınlanma günü 18 Eylül olarak belirlendi.
_-qjGNwML0St62-0GaHrDg.jpg

Apple'ın bu yıl, mevcut Series 8'in yinelemeli bir güncellemesi olan Apple Watch Series 9'u piyasaya sürmesi bekleniyor. Yenilemenin, cihazın S serisi çipindeki çekirdeklerin güncellenmesine odaklanarak kayda değer bir performans artışı sağlaması bekleniyor, ancak cihazın geri kalanının Apple Watch Series 8 ile etkili bir şekilde aynı olması muhtemel.
wqj6RjuqdUyvYO3d2Z0AZA.jpg

Apple Watch Ultra'nın yenilenmiş bir versiyonu bu sonbaharda çıkacak ve yeni 3D baskılı bileşenlerle birlikte Apple Watch Series 9'a gelen aynı S9 işlemci yükseltmesini alması bekleniyor.Apple Watch Ultra'nın ikinci nesil versiyonu potansiyel olarak birinci nesil modelden daha hafif olabilir.
0CDdL85AO0G-v4ehM3f9ZA.jpg

Söylentilere göre yeni Apple Watch Ultra'nın daha düşük bir ağırlığa sahip olacağını ve bunun Apple'ın kullanacağı söylenen 3D baskılı parçalardan kaynaklanabileceğini iddia ediyor.İkinci nesil Apple Watch Ultra, siyah titanyum rengi gibi yeni ve daha koyu bir renk seçeneğiyle de gelebilir.
X2sP_AQ1X0akozb86jGZ3Q.jpg

Apple yeni cihazlarla birlikte USB-C girişlerini desteklemeye başlayacak. Apple'ın bu değişimi fark ettirmek için her cihaz rengine uyumlu renkli şarj kablolarını tanıtması bekleniyor.
fwN5RNosXkesc1rA6XA5Ag.jpg

iPhone 15 Pro modellerinin ise bu renklerde çıkış yapması bekleniyor; Uzay Grisi Gümüş Titan Grisi Koyu Mavi
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt