Anket Doldurarak Para Kazanma

Arda

administrator
Değerlendirme - 0%
Katılım
2 Yıl 7 Ay 23 Gün
Mesajlar
196
Anket Doldurarak Para Kazanma.jpg

Güvenilir anket siteleri ile anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Kazandıran anket doldur para kazan siteleri listesiyle siz de kazanın!

Anket Doldurarak Paran Kazandıran Siteler​

Anket siteleri hızlı ve dürüst değerlendirmelere ihtiyaç duyar. Bu sebepten ötürü sizlere iletilen anketleri mümkün olduğunca hızlı ve doğru bir şekilde doldurup geri gönderin. Yazıdaki anket yapan platformların tamamı güvenilir ve ödeme yapan sitelerden oluşmaktadır. Tabii ki içlerinden birini seçmek zorunda değilsiniz. Tümüne birden üye olun ve anket ile para kazanmaya başlayın.

Myiyo​

Anket doldurarak para kazanabileceğiniz güvenilir sitelerin başında Myiyo geliyor. Siteye gidin, bilgilerinizi doldurup kayıt olun. Sonrasında email adresinize gönderilen maili onaylayın ve üyeliğinizi tamamlayın. Eposta onaylayınca 100 puan kazanırsınız. Siteye girdikten sonra sizden profil bilgilerinizi doldurmanızı istiyor. Bu bilgileri de doldurarak 500 puan kazanın. Siteye getirdiğiniz her üye için 500 puan kazanıyorsunuz. Anketler sitedeki "Anketler" kısmından veya e-posta aracılığıyla takip ediliyor. Anket başına 500 ile 20.000 puan arasında kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları nakite çevirerek direk banka hesabınıza yada paypal hesabınıza aktarabiliyorsunuz. Ödeme alt limiti 20€ (80 TL) olarak belirlenmiş.

Napolyon​

Yılların sitesi Napolyon'dan anket doldurarak para kazanabilirsiniz. Bu konudan daha önce detaylı olarak bahsetmiştim. Üye olduktan sonra yine email ve ek olarak GSM doğrulaması yapıyorsunuz. Her anket için ortalama 3.000 puan ödeniyor. Yalnız anketler mailinizi düştükten kısa süre sonra tükenebilir, bu nedenle çok hızlı olmalısınız. Sitede referans sistemi de mevcut, onlar kazandıkça siz de kazanmaya devam ediyorsunuz.

Apinio​

Danimarka merkezli araştırma şirketi. Türkiye'de de faaliyet gösteriyorlar. Tüm konularda anket gönderebiliyorlar. Anketler eposta yoluyla size ulaştırılıyor. Tıpkı Napolyon gibi anketler erken kapanabiliyor, buradada hızlı olmanız gerek. Anket başına ortalama 0,5€ kazanıyorsunuz. Bana gelen anket 6 dakika sürmüştü ve karşılığında 1,70 Tl kazanmıştım. Ödeme alt limiti 10€ olarak belirlenmiş. Siteye girdikten sonra profil bilgilerinizi eksik şekilde doldurmayı unutmayın. Paranızı Paypal bakiyesi, Amazon Hediye Çeki veya Yemeksepeti hediye çeki olarak alabilirsiniz.

Toluna​

Bu sitede diğerlerinden farklı olarak android ve ios telefonlarına uygulamasını indirerek anketlere katılabiliyorsunuz. Ama eposta adresinize de anket gelmeye devam ediyor. bana 1 gün içinde iki anket gönderdiler, biri 2500, diğeri 3000 puan değerinde anketlerdi. Yalnız anketler çooook uzun, şimdiden söyleyeyim. Site kendi içinde büyük çekilişler düzenliyor. Anketlerden kazandığınız puanlarla bu çekilişlere katılarak LCD TV benzeri ödüller kazanabilirsiniz. Hediyeler dışında nakit para çekilişleri de yapılıyor. Site üyelere direk para ödemesi yapmıyor. Puanlarınızla sadece dükkandaki ürünleri alabiliyorsunuz.

Marketagent​

Yine mail yoluyla anketler gönderen güvenilir bir anket doldurma sitesi. Anketlerin ücretleri ve uzunluğu gönderilen anket mailinde açıklanıyor, ortalama anket ücreti 0,5 € diyebiliriz. Siteden kazandığınız parayı banka hesabınıza çekebiliyorsunuz. Ödeme alt limiti 15€ olarak belirlenmiş. Referans sistemi yerine email ile davet sistemi var, her bir davet karşılığında 100 bonus puan kazanıyorsunuz. Fakat bu puanı davet ettiğiniz kişi ilk anketini doldurduktan sonra alıyorsunuz, spamı engellemek için bu şekilde düşünülmüş olmalı. Her 100 puan 1€ ediyor. Arayüzü güven veren bir site, yalnız email onayı biraz gecikebiliyor bilginiz olsun.

Mobrog​

Uzun süredir aktif hizmet veren, mobil uygulaması da bulunan anket sitesi. Siteye üye olup mail adresinizi onayladıktan sonra kişisel bilgilerinizi tamamlamanız için ufak bir anket yapmanızı istiyor. Ankette verdiğiniz cevaplara göre size para karşılığı yaptıracakları anketleri belirliyorlar. Bana gönderilen anket 10 dakika sürmüştü ve karşılığında 0,6€ ödemişlerdi. Bu sitede de referans yerine mail ile davet var. Her davet için 0.8€ kazanıyorsunuz. Yalnız bu parayı davet ettiğiniz kişi 3 başarılı anket doldurduktan sonra ödüyorlar.

Anket Doldurarak Nasıl Para Kazanılır?​

Bu sitelerden kayda değer paralar kazanmak istiyorsanız üye olurken ve üye olduktan sonra sizi tanımak amacıyla sorulan soruları doğru yanıtlayın. Ardından sisteme olabildiğince çok referans link veya mail yoluyla üye getirmeye çalışın. Getirdiğiniz üyelerin de anket doldurmalarını teşvik edin. Varsa referans linkinizi forum, blog ve sosyal medya sitelerinde sık sık paylaşın. Sitelerin göndermiş olduğu epostaları mümkün olduğunca hızlı görüntüleyip anketleri tamamlayın. Anket gönderen sitelere vakit buldukça giriş yapın ve varsa mobil uygulamasını indirin.

Anket doldur para kazan gerçektir, ödeme yapan anket doldur para kazan siteleri

Anket Doldur Para Kazan Sahtekarlığı​

Bilgi çağında yaşıyoruz ve doğru bilgi çok kıymetli. Bunu bilen dolandırıcılar paravan şirketlerle kişilerin bilgilerini legal görüntülü yöntemlerle elde etmeye çalışıyor. Bunu yaparken kullandıkları en sık yöntemlerden birisi anket sitesi kurmak. Vadettikleri yüksek kazaçlar ve gösterişli hediyelerle kısa sürede üye sayılarını büyüterek verileri topluyor ve kimseye ödeme yapmadan ortadan kayboluyorlar. Bu sitelerin tuzaklarına düşmemek için öncelikle bilmeniz gereken hiçbir şirket günde 5 anket göndermez, gönderdiği anket başına 10$ ödemez. Çünkü bu mantıksız olurdu. Düşünsenize yüzbinlerce üyeye günlük yüzlerce dolar ödeme yapıyorsunuz... Bu mümkün değil. O nedenle güvenilir anket siteleri genellikle az sıklıkta anket gönderirler. Listede vermiş olduğum siteler bu şekilde çalışmaktadır.

Sizlerle birlikte güvenilir anket doldurma siteleri listesi yapmış olduk.

Bol kazançlar dilerim!
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt