Satış 🔎 Anahtar Kelime Oluşturucu🔎⭐ - Google - Youtube - Bing - Yahoo | Sınırsız Sayıda Anahtar Kelime⭐

ApYazilim

administrator
Değerlendirme - 0%
Katılım
6 Ay 18 Gün
Mesajlar
13
Anahtar Kelime Oluşturucu Nedir?

2362441145.png


🔎 Anahtar Kelime Oluşturucu, müthiş zekası sayesinde sizlere Google, YouTube, Bing ve Yahoo gibi arama motorlarından Trend olan güncel anahtar kelimeleri veya sizin türetmek istediğiniz bir kelimenin en güncel varyasyonlarını SINIRSIZ sayıda üretmenize yardımcı olur.
🔎 Kelimeler direkt olarak seçtiğiniz arama motorunun veri tabanından çekilir. Bu yüzden çok hızlı ve güncel olan anahtar kelimeler oluşturmanızı sağlar.

Nasıl çalışır?

775466115.png


🔎 Yukarıdaki ekran görüntüsünde Google da arama yaparken karşınıza çıkan "Önerilen Aramalar ve Trendler" bölümünü görüyorsunuz. Google bu önerilen kelimeleri kullanıcıların sık arattığı ve o an gündemde olan kelimelere göre sıralar ve maksimum 10 tane görüntülemenize olanak verir. İşte "Anahtar Kelime Oluşturucu" size gösterilen bu 10 adet önerilen kelimenin kilidini açar ve SINIRSIZ tane kelimeyi görmenizi ve indirmenizi sağlar.

🔎 Programı ister boş(kelime yazmadan) çalıştırıp o an gündemdeki kelimeleri alabilirsiniz, isterseniz de bir kelime yazıp o kelime ile alakalı SINIRSIZ sayıdaki anahtar kelimeleri alabilirsiniz.


Nerede kullanabilirim/Nasıl işime yarar?

🔎 Mesela bir makale yazacaksınız ve konu bulmakta zorlanıyorsunuz. Aracı boş çalıştırarak gündemdeki sık aratılan kelimeleri bulup o konular hakkında makaleler yazabilirsiniz.

🔎 YouTube kanalı olanlar içinde aynı şekilde kullanım sunar. Veri merkezini "YouTube" olarak seçerseniz artık sistem YouTube'daki veri tabanından kelime çekmeye başlar.

🔎 Veya kafanızda makale için bir konu var ama o konu hakkında en çok hangi kelimelerin aratıldığını ve insanların en çok neyi öğrenmek istediğini öğrebilirsiniz. Mesela yazacağınız makale "Ev Temizliği" hakkında, sisteme "Ev Temizliği" yazıp insanların en çok bu alanda ne arattığını görebilirsiniz. Örn; Fayans lekesi temizliği, PVC pencere nasıl beyazlatılır?...

🔎 Aynı şekilde yazdığınız yazılarınıza en revaçta kelimeleri bulup, yazının altına bu kelimeleri etiket olarak ekleyip aranma hacminizi yükseltebilirsiniz.

🔎 Anahtar Kelime Oluşturucu size Domain bulmanıza da yardımcı olacaktır. Bir konu hakkındaki Keyword kelimeleri bulabilirsiniz. Örn: "klima" yazıp → adana klima servisi, klima bakım... gibi çok aratılan kelimeleri bulup domainin müsaitliğine bakıp satın alabilirsiniz. Özellikle "Niche Domain" bulmanıza yardımcı olur.

🔎 Amazon, Ebay, Shopify gibi sitelerde Dropshipping yapıyorsanız güncel aratılan satıştaki ürünleri bulabilirsiniz.

🔎 VPN ile IP adresinizi değiştirerek bağlandığınız ülkeye göre Ulusal olarak da Anahtar Kelimeler üretebilirsiniz.


⬇️Örnek Video⬇️


⬇️₺ FİYAT ₺⬇️
500

Versiyon: 1.0
Dosya türü: EXE
Süresi: Ömür boyu lisans.
*Programa giriş şifresi rastgele üretilir ve bireyseldir.
*Bütün Windows işletim sistemlerini destekler.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt