250 TL Yatır 10 Euro Çek ! Ref Davet Et Kazan | BitPanda

ResLio

Üye
Ticaret - 0%
BITPANDA ARTIK BEDAVA 15 EURO VERİYOR
10 EURO + TEST VAR ONU DA YAPINCA 5 EURO DAHA
Diğer Airdrop'larda Olduğu Gibi İş İşten Geçtikten Sonra Nasıl 15 EURO alıyoruz diye Mesaj Atmanızın Faydası Olmayacak.
Bedava 15 EURO'yu almak için En Az 25 EURO YAKLAŞIK ''250 TÜRK LİRASI'' Paranızın olması gerekiyor.
işlemleri ADIM ADIM UYGULAYIN.​

1-) BU LİNK'e TIKLAYIN. Gelen Ekranda '' HEMEN BAŞLAYIN '' yazısına tıklayın ve hesabınızı oluşturun.
refsiz:
2-) Hesabınızı oluşturup giriş yaptıktan sonra ''HESABIM'' kısmına tıklayın oradan HESABINIZI DOĞRULAYIN.
3-) Hesap Doğrulaması İçin HER KRİPTO PARA SİTESİ GİBİ BU SİTE DE SAHTE HESAPLARI ÖNLEMEK İÇİN KİMLİK İSTEYECEKTİR.
4-) Hesabınız 5 DAKİKA içinde onaylanacaktır.
5-) Siteye PAPARA veya Diğer Banka Hesaplarınızdan 25 EURO değerinde yaklaşık 250 TÜRK LİRASI bakiye yatırımı yapın.
6-) Hesaba gelecek olan TÜRK LİRASI ile herhangi bir işlem yapın örneğin 250 Liralık bir COİN alın sonra COİN'i satın.
7-) TEBRİKLER Hesabınıza 10 EURO Yüklenmiş olacaktır.
ARTIK HESABINIZDA 250 TL + VE TESTİ YAPTIKTAN SONRA 15 EURO OLARAK BUNU DİREK PAPARA HESABINIZA VEYA BANKA HESABINIZA ÇEKEBİLİRSİNİZ.
reften kayıt olursanız size ve bana 10 EURO Yüklenmiş olacaktır.

2684599589.png

sizde refleri yoruma yazın herkes faydalansın. (sistem bana ait değil ve özelden soru sormayın lütfen)

detayları anlatan arkadaş:

ResLio

Üye
Ticaret - 0%
para yatırıyozmu buna yoksa ücretsiz kendimi veriyor

hocam yatırıyorsunuz 25 dolar cion alıyorsunuz bozduruyorsunuz ve hem siz hem ben 10 dolar kazanıyoruz.
aynı şekilde sizde ref linkini paylaşınca aynı şeyleri refleriniz yapınca onlarada bu şekilde devam ediyor.

giriş yapın bu linke girin detaylar mevcut

1598811391468.png

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt