Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
2021 Wordpress Haber Botu İndir Evet arkadaşlar Sitemizde ikinci Botumuzu İstekler Üzere yayınlıyoruz. Siz Değerli üyelerimiz Diğer eski yayınladığımız Wordpress Botu Zamanını doldurdu Bir Çok Haber bölümü Çalışmaz Oldu ama sizlerin istekleri üzerine Hem İçerik hem video çekebileceğiniz Bir Bot hazırladık.
tüm üyelerimiz ücretsiz olarak İndirebilir Kullana bilirler Sizler için hayatımda ilk defa video çektim Biraz kötü olmuş olabilir Acemilikten kaynaklı ama Kusurumuza bakmayın Detaylı neler yapacağınızı anlatık Wordpress Botumuz Zaten Türkçedir. Tek yapmanız Gereken İndirip Kurmak Olacaktır. Şimdiden Yorumlarınız Ve Beğenileriniz için teşekkür ediyorum inşallah beğenir işinizi Görür. Ve ilerde Daha iyilerini çıkararak Sizlere gene ücretsiz Dağıtmayı Nasıp eder yarabbim İnşallah. Video abone olmayı Sakın unutmayın Yenilikleri Kaçırmayın. :D
arkadaşlar Ben Kendim Sadece Haber Video Çektim Sizler Dilediğiniz Çekebilirsiniz şiir Sitesinden şiir Söz sitelerinden Söz Yemek Sitelerinden yemek tarifleri tek yapmanız gereken o sitenin rss bilgilerine ulaşmak Tüm Sitelerde Verileri Direk çekebilirsiniz. Şimdiden hayırlı Olsun.

YORUM VE BEGENİ VİDEO ABONE OLMAYI UNUTMAYIN

ÇOK BEKLENEN YENİ BOT YAYINDA

Yeni versiyon Botumuzu Yüklemek için Lütfen alt Link Gidiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bogazici

Üye
Ticaret - 0%
Bu video gizlidir.
Bu videonun sahibi size erişim hakkı verdiyse lütfen oturum açın.

ramazan70

Üye
Ticaret - 0%
Bu haber siteleri peşimize düşmesin sonra kaynak kullanarak haber çekmemize izin veren site var mı

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Bu haber siteleri peşimize düşmesin sonra kaynak kullanarak haber çekmemize izin veren site var mı
Hocam Direk Zaten Kendileri Rssleri yayınlıyorlar Youtube Vs vs Hepsi yayınlıyor Sıkıntı yok Yanı Dosyanın içinde Bir Kaçtane Hazır Koydum ama Rss olan tum Sitelerden feed olarak çekebilirsiniz.

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Rica ederim hocam Nedemek güle güle Kullanin Sizler için yapıldı Yalandan para Vermeyin diye

Ticaret - 0%
Hocam rss beslemeleri sitelerin mevcut ama hani insan yine de acaba diye sorma gereği duyuyor hukuki olarak bir sıkıntı çıkartmaz bu olay öyle değil mi ?

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Hocam rss beslemeleri sitelerin mevcut ama hani insan yine de acaba diye sorma gereği duyuyor hukuki olarak bir sıkıntı çıkartmaz bu olay öyle değil mi ?
Hocam hukuki Hic Bir Sorun olamaz Cunku rss haber siteleri google taratın rss Beslemelerini zaten arkadaşlar kendileri veriyor Nasıl Sorun olacak peki adam zaten kendi yayınlıyor Beslemeleri

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt