2 Tane Yararlı ve Ücretsiz Udemy Kursları

WebciBey

platin üye
Ticaret - 0%
Raspberry Pi ile 0'dan ileri seviyeye Python, Java
Kurs Sahibinin kursu alacak kişilere mesajı;
Bu Kursta Sizlerle birlikte Raspberry Pi bilginizi 0'dan Alıp En üst Düzeye Taşıyıcaz.
Kursta Bütün Dersler Adım Adım İşlenmiştir Bu sayede İzlediğiniz Derslerden Fazlasıyla Verim ALıcaksınız.
Yaptığımız Birçok Örnek Proje İle Kodlama Yeteneğinizi ve Analitik Düşünme yeteniğinizi Üst Düzeye Taşıyacağız.
Sadece Bununlada Kalmıyacağız Python Bilginizi de Üst düzeye Taşıyıcaz.
Kursumuzde Java'da Kullandık Sizlerde Bu sayede Raspberry Pİ üzerinde Java ile Uygulamalar Geliştirebileceksiniz
Özellikle GPIO ve Mobil Alanlarında. GPIO Demişken Kursumuzda GPIO yönetimi İçin Olan 3 Farklı Kütüphane Kullandık bunlardan
2 si Python için 1 Java için Size Hangisi Daha Efektif Geliyor İse onu Kullanabilirsiniz. GPIO Kullanımlarını Makine Öğrenmesi İle Birleştirmeniz Durumunda Çok
Daha Efektiv Robotik Projeler Yapabilirsiniz.
Kursumuzda Makine Öğrenmesi Eğitimini Bitirdiğiniz Zaman Artık Daha Akıllı Yazılımlar Ve Robotik Projeler Yapabiliceksiniz.

Kurs şu an ücretsiz olarak sunuluyor. Python ve Java'yı 0 dan öğrenmek isteyenler için iyi bir fırsat.
Kursa sahip olmak için:

Nasıl Amazon Profesyonel Satıcısı Olunur?
Kurs Sahibinin kursu alacak kişilere mesajı;
Bu işi gerçekten yapmak isteyenler için Amazon hakkında başlangıç, orta ve ileri tekniklerin anlatıldığı bu eğitim serimizde size rehberlik edecek içeriklere erişebilirsiniz.
Bu kursta;
AMAZON NEDİR ?
NASIL BAŞLANIR ?
NASIL HESAP AÇILIR ?
SANAL SUNUCU AÇMA
ÜRÜN NASIL BULUNUR ?
HANGİ PAZARDA SATIŞ YAPMALI?

Amazonda satış yapmak için hiçbir şey bilmeyenler için öğretici ideal bir kurs. Dropshipping gibi bir işe başlamak istiyorsanız izlemeniz gereken yolun sadece başlangıcını size anlatıyor.
Kursa sahip olmak için:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt