15+ Ana Sayfa Elementor WooCommerce WordPress Teması İndir

Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 11 Ay 14 Gün
Mesajlar
884

Shoppy Store - En Çok Satan Çok Amaçlı WooCommerce WordPress Teması (15+ Benzersiz Tasarım ve Mobil Düzenler Hazır!)

ShoppyStore , temiz ve zarif bir tasarımla değerlendirilen profesyonel WooCommerce WordPress temasıdır. Elektronik mağazasından, dijital mağazadan, hitech mağazasından, moda mağazasından, mobilya mağazasından, güzellik mağazasından bebek mağazasına kadar herhangi bir e-Ticaret WordPress mağazasına kesinlikle uyar .

ShoppyStore, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayan yeni ana sayfa demoları, renk şemaları, yeni işlevler ve en son teknolojilerle düzenli olarak güncellenir. İle 15+ zarif ana sayfa düzenleri , sınırsız renk düzenleri, birden başlıklarını ve alt bilgi stilleri , birkaç dakika içinde herhangi bir çoklu mağaza ana sayfalar arasında elemanları geçiş oluşturmak özgürdür.

Bu sadece güzel bir tasarımla ilgili değil, aynı zamanda kullanıcı deneyimine ve çok sayıda harika özellikle kullanılabilirliğe odaklanan tamamen işlevsel bir temayla ilgili . Bu e-Ticaret WordPress teması, WooCommerce mağazanız boyunca hızlı bir şekilde güçlü bir iletişim kurabileceğiniz bbPress ile entegre edilmiştir . Ayrıca,
SEO deneyiminizi kolayca geliştirmenize yardımcı olmak için artık Zengin Parçacıkları destekliyor .

YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR? Her iş gününde yardım almak için Yardım Masası Sistemlerimizde istediğiniz zaman bize ulaşın .

SICAK MOBİLE ÖZEL WEB TASARIMI

Mobil cihazlarda profesyonel bir çevrimiçi mağazanız olsun ister misiniz?

Yalnızca duyarlı düzenleri destekleyen diğer temalar aksine, Shoppystore hem inşa edilmiştir Duyarlı düzenler ve mobil cihazlara özel web tasarımları özel olarak tasarlanmış ve mobil cihazlar için geliştirilen mağaza özellikleri, dolu ile. Bu, çevrimiçi mağaza 2017'nin trendi - akıllı telefonları kullanırken ve alışveriş yaparken hızla artıyor!

Mobil düzenleri kullanarak, mobil uyumlu bir web sitesi oluşturabilir ve müşterilerinize harika bir mobil alışveriş deneyimi sunabilirsiniz. Pazar stratejilerinize göre bu düzenleri tema seçeneğinde etkinleştirebilirsiniz. Mobil düzeni devre dışı bıraktığınızda tema, duyarlı düzenleri varsayılan olarak kullanır.

MULTI-VENDOR MARKETPLACE PLUGINS UYUMLULUĞU

Çok satıcılı bir pazar web sitesi oluşturmak istiyorsanız, bu kesinlikle çok satıcılı bir pazar WordPress teması için gereksinimlerinizi karşılayacaktır .

Tema, WC Satıcısı ve Dokan Eklentileri ile tamamen uyumludur - En İyi Eklentiler, sitenizi çok satıcılı e-ticaret sitesine dönüştürmenize yardımcı olabilir


 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt