[11. Bölüm Super X-Game] Ayarlanabilir Kaldıraç ile Vadeli İşlem Alım Satımını Deneyimleyin! Kişi...

sercanblk

Üye
Değerlendirme - 0%
Katılım
2 Yıl 1 Ay 25 Gün
Mesajlar
130
b6i5qas.jpg


Hemen 1-125x ayarlanabilir kaldıraç ile vadeli işlem alım satımını deneyimleyin! Haftalık ödülü kazanan 2.000'den fazla kullanıcıdan biri olun! Kişi başı 30.000 USDT'ye kadar bonus sizleri bekliyor!

10. Bölüm etkinliği 12.000'den fazla katılımcı ve tahmini 60.000 USDT bonus ödül dağıtımı ile başarıyla sonuçlandı.

Super X-Game etkinliğinin son altı bölümünün her birinde yaklaşık 10.000'den fazla katılımcı etkinliklere katılım sağladı. Yaklaşık 360.000 USDT değerinde toplam bonus ödülü şimdiden dağıtıldı. 11. Bölüm Super X-Game etkinliğimize katılmanızı dört gözle bekliyoruz!

Etkinlik Tarihi: 16 Eylül 2022 11.00 - 23 Eylül 2022 11.00 (TSİ)

Etkinliğe katılmak için tıklayın!( )

Ödüller aşağıdaki gibidir:

İlk Deneyim Ödülü

En az 21x kaldıraçla ilk kez vadeli işlem yapan ve en az 5.000 USDT işlem hacmine ulaşan kullanıcılar 5 USDT bonus kazanacaktır. Yalnızca ilk 2.000 kullanıcıyla sınırlıdır.21-125x Kaldıraçlı İşlem Hacmi Ödülü

21-125x kaldıraçla işlem yapan ve en az 10.000 USDT işlem hacmine ulaşan kullanıcılar aşağıdaki ödülleri kazanacaktır:

Dinamik Ödül Havuzu
Geçerli Katılımcı Sayısı ≥ 5.000 ≥ 10.000 ≥ 15.000 ≥ 20.000
Toplam Ödül Havuzu 20.000 USDT Bonus 50.000 USDT Bonus 100.000 USDT Bonus 150.000 USDT Bonus


Ödül Dağıtımı
İşlem Hacmi Sıralaması

Ödül

1
Kilidi açılmış bonus havuzunun %20'si

2 - 3

Kilidi açılmış bonus havuzunun %10'u ilgili işlem hacmine göre paylaşılır

4 - 5

Kilidi açılmış bonus havuzunun %8'i ilgili işlem hacmine göre paylaşılır

6 - 10

Kilidi açılmış bonus havuzunun %5'i ilgili işlem hacmine göre paylaşılır

11 - 20

Kilidi açılmış bonus havuzunun %5'i ilgili işlem hacmine göre paylaşılır

21 - 50

Kilidi açılmış bonus havuzunun %5'i ilgili işlem hacmine göre paylaşılır

51 - 100

Kilidi açılmış bonus havuzunun %5'i ilgili işlem hacmine göre paylaşılır

101 - 1000

Kalan kilidi açılmış ödül havuzu paylaşılır

*İşlem hacmi = Açılan İşlemler + Kapatılan İşlemler (Tüm vadeli işlem çiftleri dahildir.)


Hükümler ve Koşullar:
Bu etkinlikten elde edilen ödüller, ayarlanabilir kaldıraçlı vadeli işlem alım satımını içeren diğer etkinliklerden elde edilen ödüllerle birlikte alınamaz. Kullanıcıların, kriterleri yerine getirmelerine bağlı olarak, etkinliklerde yalnızca bir kez en yüksek miktarda bonus kazanmalarına izin verilir.
Tüm vadeli işlem hacimleri (Açılan İşlemler + Kapatılan İşlemler) sayılacaktır, tüm vadeli işlem çiftleri dahildir.
Bu etkinlikten elde edilecek tüm ödüller, etkinlik sona erdikten sonra 3 iş günü içinde gönderilecektir.
MEXC, ek bonuslar için toplu hesap kayıtları ve yasa dışı, hileli veya zararlı amaçlarla bağlantılı diğer faaliyetler dahil olmak üzere, etkinlik süresi boyunca dürüst olmayan veya kötü niyetli faaliyetlerde bulunan katılımcıları diskalifiye etme yetkisine sahiptir.
MEXC, bu etkinliğin uygunluk şartlarını ve kriterlerini düzenleme, seçim ve sayıları ayarlama, etkinliği iptal etme, uzatma, feshetme veya askıya alma, ödül alanların sayısını ve herhangi bir eylemin zamanlamasını değiştirme dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda etkinliğin hüküm ve koşullarında değişiklik ve düzenleme yapma yetkisine sahiptir. Tüm katılımcılar bu yeniden düzenlenmiş şartlara tabidir.
Bu etkinliğin hüküm ve koşullarında yerel diller ile orijinal İngilizce versiyon arasında tutarsızlık olması durumunda, İngilizce versiyon geçerli olacaktır.
MEXC, yukarıdaki etkinlik bilgileri hakkında son kararı verme yetkisine sahiptir. Her türlü soru ve sorunlarınız için, lütfen müşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt