🩸Yeni Üyelere Çekilebilir 35$ Bonus 🩸

Wannheda

Üye
Ticaret - 0%
İngiltere merkezli büyük bir kripto borsası olan NEXO kısa süreli kampanya başlattı ve yeni üyelere 25$ dolar çekilebilir bonus veriyor, 25 dolara ek olarak benim referans linkimden üye olanlara ben de 10$ ekstra ödeme yapıyorum. Toplam kazancınız 35$

2017 yılında kurulmuş olan NEXO 2.5 milyon üyeye ve 200 ülkede hizmet verip 13 milyar dolar değerinde varlık yönetiyor.

➤ 35$ Ödül almak için yapılması gerekenler ;

1- Referans linkim ile üye olup kimlik doğrulaması yapmanız ✔ (gelişmiş doğrulama)

2-100 dolar veya üzeri kriptopara yatırıp 30 gün bekletmeniz. ✔

Yatırdığınız parayı mutlaka usdc veya usdt ye çevirerek dalgalanmalardan koruyun.(çevirme işlemi ücretsiz)

➤ Para yatırdıktan 1-3 saat sonra işlem geçmişi kısmında Referral bonus pending yazıyorsa referans ve para yükleme işlemi sorunsuz yapılmış demektir. Mutlaka kontrol edin✔

➤ 25 dolar btc Bonus ödemeleri yapılınca bana nexoya kayıt olduğunuz email ile birlikte ödeme bilgilerinizi (busd yada tron) gönderirseniz (pm/telegram/whatsapp) ekstra 10 dolar ödemenizi anında yaparım ✔

30 gün şartı tamamlandıktan sonra bonus ödemeniz bitcoin olarak hesabınıza anında yatırılır.

Not: Ayda bir kriptopara çekimi ücretsiz

Referans linkim:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt