Yeni Pazaryeri Alınıyor.com ?

  • Konbuyu başlatan Amon Ra
  • Başlangıç tarihi
A

Amon Ra

Misafir
Merhabalar,
Yeni açılan alınıyor.com Pazaryeri olarak piyasaya girmeye hazırlanıyor.
Satışların biraz düştüğü bu donemde alınıyor.com da neden ürünlerimiz alınmasın ?

Nedir Bu Alınıyor.com?


2017 yılından bugüne dijital sektörün içinde olan Abat Bilgi Teknolojileri A.Ş. birçok başarılı projede yer almıştır. E-ticaret sektöründe deneyimli, uzman ekibi ile pazarın nabzını tutarken, üretici ile tüketicilerin en güvenli, en rahat, en hızlı yol ile buluşmasını sağlar. Küçük işletme sahiplerinin de büyük markaların arasında yer almasına imkân sunan e-ticaret yöntemi, ülkede ekonomik piyasanın daha hızlı işlemesine imkân sağlıyor. Teknolojik dünyada üreticilerin birçok projesinde yer alan Abat Bilgi Teknolojileri A.Ş. üreticilerin isteklerini iyi bilir ve üreticilere en kârlı satış imkânını sunar.


Ürettiğiniz ürünün pazardaki konumunu araştırarak, piyasadaki diğer ürünler ile kıyaslayan www.aliniyor.com ekibi, oluşturduğu istatistikler üzerinden ürününüzün hangi tüketici kesimine hitap ettiğini tespit edip, alıcılar ile sağlıklı bir rota üzerinden ulaşmasını sağlıyor.


Ticaret yöntemlerinin son zamanlarda en popüler yolu olan eticaret yöntemi, size; ürününüzü satabilmek için sadece bölgesel değil, küresel imkânlar da sağlar ve toptan bir şekilde satış fırsatı sunar.
Hem üreticinin hem de tüketicinin işini kolaylaştıran bu sistemi kullanırken, 7/24 danışmanlarımız tarafından destek alabilirsiniz.
Teknoloji platformunda birinciliği hedefleyen Abat Bilgi Teknolojileri A.Ş.‘nin kurucusu olduğu Alınıyor online alışverişin en keyifli hali ile karşınızda. Binlerce markanın ürünlerini bulabileceğiniz www.aliniyor.com elektronikten beyaz eşyaya, mobilyadan giyime; sizin, evinizin ve sevdiklerinizin tüm ihtiyacı için yanınızda.
Kaynak: https://www.eticaretteyim.com/eticarette-aliniyor-com-yeni-pazar-yeri/ içeriğinden alınmıştır.
 

Tuncay

kurucu
Katılım
28 Haz 2020
Mesajlar
516
Tepkime puanı
297
Puanları
63
Ticaret - 100%    
1   0   0
Konum
Türkiye
İlk defa Duydum Ben Site güzel ssl koysalar daha iyi olabilir misal
 
Üst