Yeni Kazanç Sistemi Günlük Horizon Zen Cash Kazan

bysasa

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
8 Ara 2020
Mesajlar
51
2017'den beri borsada olan, büyük kripto borsalarında mevcut olan, madenciliği yapılabilen kripto para birimi ZEN'in ötesinde, gerçek hayatta kullanımlara olanak tanıyor. Kullanıcılar, Horizen ürünleri ve hizmetleriyle arayüz oluşturan çok işlevli bir cüzdan olan Horizen'in uygulaması Sphere by Horizen'i kullanarak ZEN'i güvenli bir şekilde depolayabiliyor ve işlem yapabiliyor.


Refimle Üye Ol


Refsiz Link


Verdiğim linkten üye olup günlük Zen cash kazanıyorsunuz. Kazandığınız Zen cashleri Sphere by Horizon cüzdanında tutabiliyorsunuz. Kazançlar anlık olarak cüzdana aktarılıyor. İşlemlerinizi Brave web browser ile yaptığınız takdirde %20 kazanç bonusu var. Burada önemli olan her gün düzenli olarak airdroba katılmak. Düzenli olarak katıldığınız takdirde Sweet HODL bonusuda artıyor buna bağlı olarak kazancınızda artıyor. katılımlarda 20 saati doldurma şartı var. Yani bir sonraki airdrop için 20 saati doldurmuş olmanız gerekiyor. Haftalık bonuslarda var. Haftayı doldurduktan sonra bonus çemberi aktif hale geliyor. Ben bir süredir sistemdeyim. Her ne kadar ufak ufak kazanılıyor gibi görünse de bir süre sonra bir birikim haline geliyor.

Güncel Zen Piyasası


Edit: Günü kaçırmadan bot doğrulamasını yapıp airdroba katılmak önemli. Sayfanın üst kısmında görürsünüz 5 tane yıldız simgesi var. Günü kaçırmadan katıldığınız takdirde o yıldızlar sarı renge döner. İlk gün bonus yok. İkinci gün kazanacağınız miktarın 1.2x fazlası üçüncü gün 1.4x fazlası böyle devam ediyor ve altıncı gün 2x fazlasını kazanıyorsunuz. Beşinci gün beş yıldız olduktan sonra bonus çemberi aktif hale geliyor. Yıldızların yanındaki zen simgesi mavi renge dönüyor. Simgeye tıkladığınızda şansınıza göre 10 ZEN'e kadar bonus kazanabiliyorsunuz. Haftayı tamamladıktan sonra yıldızlar gene eski haline dönüyor ve gün gün tamamladıkça aynı şekilde sarıya dönerek kazancı cüzdanınıza gönderiyor. Mesela üç gün arka arkaya katıldınız üç yıldız oldu dördüncü gün katılmadınız. Gün atladığınız için bonus sıfırlanıyor ve ilk günden başlıyorsunuz. Daha net anlaşılması için biraz ayrıntıya girmiş olabilirim.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt