Wordpress Fabrika Teması İndir

Zor Çocuk

Moderatör
Değerlendirme - 100%
Katılım
3 Yıl 11 Ay 22 Gün
Mesajlar
884
Wordpress Fabrika Teması İndir Industrial , bir WordPress iş temasıdır. Endüstriyel , imalat , fabrika şirketi nişlerinde web siteleri oluşturmaya odaklanmıştır . WPBakery Sayfa Oluşturucu (eski adıyla Görsel Besteci), Devrim kaydırıcısı, WooCommerce desteği ve gelişmiş yönetici panelini dahil ettik. Sınırsız renk belirleyebilir ve sınırsız düzen oluşturabilirsiniz. Her türlü Endüstriyel veya imalat tipi işlerde kullanılabilir. Tüm bu özellikler ve mükemmel desteğimizle, yanlış gidemezsiniz. Mükemmel WordPress temanızı oluşturmak bir zevk olacak, neden daha fazla arama yapıp hemen edinin.
KUTULU VERSİYON
Bu site düzeni, site arka planı olarak bir resim, desen veya düz renk eklemenize izin vererek sitenizi daha da özelleştirmenize olanak tanır.

% 100 DUYARLI
Indstral tamamen duyarlıdır. Tüm büyük işletim sistemlerinde çeşitli cihazlarda iyi görünecek. Ve yanıt vermeyi kontrol etmek için bazı ek özellikler ekledik.

SAYFA SEÇENEKLERİ
Her sayfa ayarını kontrol edebileceğiniz ek seçenekler ekledik. Bu, sitenizi oluştururken tam özgürlüğe sahip olmanızı sağlar.

TEK TIKLA DEMO İTHALAT
İthalatçımızla özel olarak gurur duyuyoruz.
Endüstriyel'de, tüm kaydırıcılar ve widget'larla tamamen işlevsel bir demoya temelde bir tık uzaktasınız, ek ithalat gerekmez.

WOOCOMMERCE HAZIR
WordPress için en iyi e-ticaret platformunu dahil ettik. Artık ürünlerinizi kolaylıkla satmaya başlayabilirsiniz. Ürünlerinizi şimdi Industrial ile online alın!

SINIRSIZ RENKLER
Büyük bir renk seçeneği paleti ile artık temanızı tam anlamıyla özelleştirebilirsiniz. Temanızın her yönünü ihtiyacınız olan ve müşterinizin isteğiyle özelleştirin.

DEVRİM KAYDIRICI
Piyasadaki 1 numaralı kaydırıcıyı dahil ettik. Kaydırıcınızı uygun gördüğünüz şekilde canlandırın ve istediğiniz kadar slayt veya kaydırıcı ekleyin ve bunları sitenize istediğiniz zaman yerleştirin.

WPBAKERY PAGE BUILDER (ESKİ GÖRSEL Besteci)
Bir sonraki proje kodlamanızı ücretsiz ve çalışmayı keyifli hale getirecek 1 numaralı sayfa oluşturucuyu dahil ettik.


 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt