Sıfır Maliyet ile Coin Kazarak Para Kazanın

Ticaret - 0%
"
Şu an 1 bitcoin yaklaşık 12 bin dolar yani anlık dolar kuru ile 86 bin tl, bu kadar değerli bir kripto paradan neden para kazanmayalım?

ayda 100'lerce dolar dediğimizde bu kadar az uğraş ile kazanmak imkansız gibi gözükebilir ama bitcoinin ne kadar değerli bir para birimi olduğunu unutmamanız gerekiyor. Bir çok sanal madenci bu işten binlerce dolar kazanabiliyor güçlü cihazları sayesinde. Bizim günlük kullandığımız bilgisayarlar ile olmayacak bir iş bu.
Peki ücretsiz bir şekilde sınırsız güçlü bilgisayarlara sahip olsak ne kadar kolay olurdu değil mi? Bu eğitim setimizde bu yöntem ile çok kısa sürede çok iyi kazançlar sağlayacağız. Kendi kazancımı da zaman zaman yayınlayarak size ne kadar karlı bir iş olduğunu kanıtlı olarak göstereceğim.

"
Kripto coinler kazmak her zaman karlı ama maliyetli bir iştir. Bu kurs ile en ufak bir maliyet harcamadan coin kazmayı öğrenebilirsiniz...

İndirimli almak için ==>

GkblNet

Üye
Ticaret - 0%
ben ilk öğrendiğimde 150 tl idi, sonraları 600-700 lira filan olduğunda "çok yükseldi artık buralardan alınmaz" diyordum ve bugünlerde 300.000 civarında :D

ha bu arada yukarda ki eğitime gelince bitcoin yarılanmasından sonra birçok donanım bitcoin madenciliği için çöp oldu yani eğer eğitim güncel değilse sıkıntı olabilir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt