Nezih Su - İzmir Su Arıtma Cihazları

omerabul

kurumsal
Ticaret - 0%
Katılım
25 Ara 2020
Mesajlar
30

Su arıtma işlemi sağlığınıza büyük yararlar sağlar. satış, cihaz montaj ve filtre değişimi hizmetlerini oldukça kapsamlı sunarak, sizleri her daim memnun etmek istiyoruz. İzmir'de ile arıtma filtreler kullanarak sağlıklı, nezih ve temiz su içmenizi ve ailenizin içme suyu ihtiyacını doğal kokusunda ve tadında almanızı sağlıyoruz.

Aşama Filtreleri​

1. Aşama Sediment Filtre: Suda bulunan toz, kum, kir,pas , vb. arındırılmasını sağlar. Bulanıklığa neden olan partikülleri sudan uzaklaştırır. Doğal pamuktan üretilmiştir.
2. Aşama Karbon Filtre: Suda bulunan klor, renk, tat ve koku veren eriyik gazlar, artıklar ve organık maddelerin arıtımı için kullanılır. Yüksek performanslı karbondan oluşmaktadır ve klor, koku, organik kirleticiler ve böcek ilaçları gibi tat ve koku değişimi sağlayan kimyasalların sudan uzaklaştırılmasını sağlar.
3. Aşama Blok Karbon Filtre: Sudaki istenmeyen koku ve gazların tekrar temizlendiği aşamadır.
Membran Filtre

4. Aşama Membran Filtre (Ana Filtre): Temiz suyu elde etmek için en güvenilir yöntem olan Ters Ozmoz, şebeke suyunda bulunması muhtemel kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik kirlilik unsurlarını uzaklaştırabilen bir fitrasyon sistemidir. Bu sayede suyun içerisindeki ağır metalleri temizleyerek sudaki her türlü virüs ve bakterileri dışarı atar. Üst üste sarmal halde dizany edilmiş bir milyon adetten fazla gözeneğe sahip bir filtredir.
Tatlandırıcı Filtre

5. Aşama Tatlandırıcı Filtre: Hindistan cevizi kabuğunun 1500 santigrad derecede fırınlanması ile elde edilen cocanattan yapılmış olup suyun içime hazır hale gelmsesini sağlayan doğal bir tatlandiricidır. Suyun tadını ve kokusunu enfes bir hale getirir, Ph'ını dengeler.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt