MEXC okaleido (OKA) Projesini Listeleyecek - 10.000 USDT Ödülden Pay Kazanmak için Alım Satım Yapın!

sercanblk

Üye
Değerlendirme - 0%
aqfy1fm.jpg

MEXC, okaleido (OKA) projesini İnovasyon Bölgesinde listeleyecek ve OKA/USDT işlem çiftini alım satıma açacaktır. Zaman çizelgesi aşağıdaki gibidir:

Para Yatırma ve Çekme: Açıldı
OKA/USDT Alım Satımı: 25 Ağustos 2022 09.00 (TSİ)
Not: İnovasyon Bölgesinde listelenen projelerin fiyatlarında büyük dalgalanmalar olabilir, lütfen risklerin farkında olunuz.

Proje Bilgileri

(Bu bilgiler proje ekibi tarafından sağlanmıştır. Sadece referans amaçlıdır.)

Proje Adı: okaleido (OKA)

Maksimum Arz: 50.000.000 OKA

Resmi Websitesi:

Blok Gezgini (BEP-20):

Twitter:

Telegram:

Discord:

Proje Tanıtımı

OKALEIDO, BNB Zincirinde konuşlandırılmıştır ve işlem madenciliğini destekleyen bir NFT alım satım toplayıcı platformudur. Farklı NFT pazarlarından tüm NFT alım satım bilgilerini toplar ve düzenler ve işlemin verimliliğini ve etkinliğini artırmak için optimize edilmiş bir alım satım deneyimi sağlar. Kullanıcıların artık en iyi alım satım çözümünü bulmak için çeşitli DEX platformları arasında dolaşması gerekmiyor. OKALEIDO, kullanıcılara piyasaya dayalı en iyi işlem fiyatını ve eşiksiz ticaret madenciliği ödüllerini sunabilir. Alım satım piyasası B2C biçiminde satış yapar ve aynı zamanda koleksiyoncuları C2C işlemleri yapmaya teşvik eder.

Etkinlik Tarihi: 25 Ağustos 2022 09.00 - 28 Ağustos 2022 18.00 (TSİ)

Etkinlik I: Yeni Kullanıcı Bonusu- 5.000 USDT Alıcılarını Bekliyor!

Kullanıcılar aşağıdaki görevleri tamamlayarak 5.000 USDT ödülü paylaşmaya hak kazanabilirler:

Etkinlik süresince MEXC'de hesap açın.
Etkinlik sona ermeden önce en az 100 USDT değerinde OKA işlem hacmine ulaşın.
Etkinlik sona erene kadar MEXC Spot hesabınızdada minimum 100 USDT değerinde herhangi bir dijital varlık bakiyesine sahip olun.
*Uygun kullanıcılar, toplam OKA işlem miktarlarıyla orantılı olarak ödülleri paylaşacaktır.

Etkinlik II: OKA Yatırımcı Bonusu - 5.000 USDT Alıcılarını Bekliyor!

Kullanıcılar aşağıdaki görevleri tamamlayarak 5.000 USDT tutarındanki ödül havuzundan pay kazanabilirler:

Etkinlik sona ermeden önce en az 500 USDT değerinde OKA işlem hacmine ulaşın.
Etkinlik sona erene kadar MEXC Spot hesabınızdada minimum 500 USDT değerinde herhangi bir dijital varlık bakiyesine sahip olun.
*Uygun kullanıcılar, toplam OKA işlem miktarlarıyla orantılı olarak ödülleri paylaşacaktır.

Hüküm ve Koşullar

Geçerli İşlem Hacmi = Alışlar + Satışlar.
Geçerli İşlem Hacmi, yalnızca işlem ücretleri ile birikmiş işlem hacmi için sayılacaktır.
Kullanıcılar yalnızca Etkinlik I VEYA Etkinlik II için ödül alabilir. Ödüller, kazanılan en yüksek değerli ödüle göre tahsis edilecektir.
Kazananlar listesi ve ödüller, etkinlik sona erdikten sonra 14 iş günü içinde açıklanacak ve dağıtılacaktır.
MEXC, sahte hacim yaratma, yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar ve kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren kullanıcıları diskalifiye etme yetkisine sahiptir.
MEXC, etkinlik hakkındaki son kararı verme yetkisine sahiptir.

Risk Uyarısı

Kripto para yatırımları yüksek piyasa riski taşımaktadır. Lütfen yatırımlarınızı dikkatli yapınız. MEXC Global, kaliteli projeleri seçmek için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır, ancak yaşayacağınız yatırım kayıplarından sorumlu tutulamaz. Topluluğa saygı duyan bir dijital alım satım platformu olarak MEXC, hiçbir kötü niyet olmaksızın doğru, şeffaf ve adil ticaret ilkelerini esas alır. Kullanıcılarımıza dijital varlıkların alım satımı için daha güvenli, daha verimli ve daha güvenilir bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

Bizi sosyal medyada takip edin

Telegram:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt