Duyuru MEXC Borsası 2. Launchpad Özel Etkinliğini Başlattı! 250 Kişiye Toplam 500 $MX Hediye

sercanblk

Üye
Ticaret - 0%
Katılım
4 Nis 2022
Mesajlar
130
123123.jpgDünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan MEXC, yeni launchpad etkinliğini duyurdu. Land of Conquest (SLG) ile altıncı oturumu başlatılan launchpad, kullanıcılara para kazandırmayı taahhüt ediyor. Spot hesabında MX bulunduran kullanıcılar bu oturuma katılarak düşük maliyetlerle token satın alabilecek.

Kripto para borsası, launchpad oturumu ile birlikte bir de etkinlik duyurdu. Etkinliğe göre MEXC Türkiye Twitter hesabını takip eden, etkinlik tweetini beğenen ve alıntılayarak 5 arkadaşını etiketleyen şanslı 250 kullanıcı, toplamda 500 MX değerinde ödül havuzunu paylaşacak. Etkinliğe son katılım tarihi ise 19 Temmuz 2022 saat 15.00

Ek olarak 500 MX ödülden pay almak isteyen 250 şanslı kullanıcının ise bazı görevleri yerine getirmesi gerekiyor. Bu görevler şöyle sıralanabilir:
  • MEXC Türkiye Twitter hesabını takip etmek ( )
  • Etkinlik paylaşımını beğenmek ( )
  • Etkinlik paylaşımını alıntılayarak 5 arkadaş etiketlemek

Etkinliğe katılabilmek için 19 Temmuz 2022 saat 13.00’a kadar SLG için aboneliği başlatmalısınız. Son aboneliklerin ardından 2 saat içerisinde SLG tokenler dağıtılacak ve alım satıma açılacaktır. Böylece yalnızca elinizde MX tutarak büyük oranda kar elde edebilirsiniz.

Eğer hala bir MEXC üyeliğiniz yoksa, avantajlı etkinliklerden faydalanmak ve birçok altcoine yatırım yapmak için şu bağlantıdan üyelik oluşturabilirsiniz:

 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt