Hızlı Sonuçlar ile SEO İçin Optimize Etme

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Katılım
28 Haz 2020
Mesajlar
877
Hızlı Sonuçlar ile SEO İçin Optimize Etme için uygun bir yaklaşım, ilgili web sitesi tanıtımının reklamını yapın. Anahtar kelimelerinizi kullanarak, istediklerine yönlendirilen belirli bir pazarı hedeflemeniz gerekir.

Bu şekilde ürününüz sadece doğru pazara hitap edecek ve sonuç olarak başarılı olacağından emin olabilirsiniz.
Araştırma, farklı müşterilerin farklı bir karışımına sahip olan sitenize trafik çekmenin anahtarıdır. Google gibi arama motorlarının popülaritenizi belirlemek için geri bağlantılara bağlı olduğunu ve sitenize yeterli trafik aldığınızdan emin olursanız, iyi sıralamalar elde etmeyi bekleyebilirsiniz.

Amazon’da gördüğünüz ürünlerin çoğu müşteriler tarafından incelenir, ancak diğer bazı sitelerde, incelemelerin müşteriler tarafından yazılmadığından emin olabilirsiniz. Bu nedenle, ürününüz veya hizmetiniz için en üst düzeyde tutmak için yeterli inceleme aldığınızdan emin olmalısınız.

Amacınız, web sitenizi yalnızca kalitesinden uzaklaşacak her türlü reklam ve web kodundan arındırmak olmalıdır. Müdahaleci olmak zorunda değiller, aynı zamanda çerçevelerin tam kullanımı ile gelmiyorlar.

Ayrıca pop-up’lar eklemeyebilir ve satış ortağı tekliflerinizi tanıtmaktan kaçınabilirsiniz.

Sayfalarınızın her zaman sitenizin geri kalanıyla aynı tasarıma sahip olduğundan emin olun. Arama motorları sayfalarınızı sıraladığında, sayfalarınızı daha fazla derecelendiren arama motorunu seçmek daha iyi olacaktır. Kendi siteniz varsa, daha iyi bir tasarıma sahip olarak bu sonuçların arama motoru sıralamalarında daha üst sıralarda yer almasını isteyebilirsiniz.

Web sayfalarınızda, kullanıcılar en iyi duruma getirmek istediğiniz belirli bir anahtar kelimeyi aradığında gösterilen hiçbir çerçeve, reklam veya başlık içermediğinden emin olun.

Ne kadar çok reklam ve başlık koyarsanız, kullandığınız anahtar kelimeler için o kadar az alakalı olduğunu unutmayın. Bu, site sahibiniz hedeflenene benzer anahtar kelimeler kullanıyorsa, o anahtar kelimeler için en alakalı ilk on veya en iyi yüz sıralamasında yer almak yerine kötü sıralamaya gireceğiniz anlamına gelir.

Web siteniz için optimizasyon yaparken dikkat etmeniz gereken başka bir şey, tüm sayfalarınızın hedeflediğiniz anahtar kelimelerle ilgili iyi bir sıralama olduğundan emin olmaktır.

SEO puanı yüksek bir sayfa iyi olduğu ve optimize edilmesi gerektiği anlamına gelir. İnsanların sizi kolayca bulabilmesi için arama motorlarında iyi bir sıralama olması önemlidir.

Sitenizin okuyucularına sunacağınız yeni içerikleriniz yoksa, web sitenizi optimize etmek için zaman kaybetmeyin.
“İpuçları” arama ipuçları “gibi anahtar kelime öbekleri kullanmak ve okuyucularınıza aramalarını kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmeleri için sağlamak iyi bir fikirdir. İhtiyaç duydukları bilgileri bulmakta zorlanmayacaklar.

İçeriğinizde popüler veya klişe anahtar kelimeler kullanmaktan kaçının, çünkü bu, sitenizin çok sayıda ziyaretçi çekeceği ve siteleriniz için birçok dezavantaj getirebileceği anlamına gelir.

Ayrıca, birçok kişi tarafından yaygın olarak kullanılmayan olağandışı anahtar kelimeler kullanmaktan kaçınmalısınız. Anahtar kelimeleriniz arama motorlarının dizine eklemesi için çok fazlaysa, sayfalarınızın bulunabilmesi için optimize edilmemelisiniz.

Sadece ince bir diş tarağı ile gidip sonra bittiğini düşünerek, web sayfalarınızı optimize etmeyin. Biraz zaman ayırmanız ve ziyaretçilerinizin gerçekten ne aradığını bulmanız gerekir. Bu, işe yaramayan bir şey için zaman ve para harcamamanızı sağlayacaktır.

Bir geri bağlantı sadece bağlantı olarak başka bir web sitesine sahip bir metin parçasıdır. Diğer web sitesine her zaman bağlantıyı sağlamalı veya sayfayı web sayfalarına bağlamalısınız.

Bu, sıralamalarınızı yükseltir ve size güvenilirlik sağlar.

Her zaman arama motorlarının size inandırmak için içeriğinizin ilginç ve kaliteli olduğundan emin olun. Anahtar kelimeleri kullanmak ve değerli içerik sağlamaya çalışmak, optimizasyon için optimize etmeye çalıştığınızda size çok yardımcı olacaktır. daha iyi sonuçlar almak için enerjilerinizi mümkün olan en iyi makaleleri oluşturmaya odaklayabildiğinizden emin olun.

SEO ve pazarlamadan iyi sonuçlar aldığınızdan emin olmak için web sitenizi nasıl optimize edeceğinizi öğrenin. bu ipuçlarını ve kavramları kullanarak web sitenize uygulayabilirsiniz.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt