GoPro Hero 11 Black ve Hero 11 Black Mini Tanıtıldı

Lia Kieslowski

administrator
Ticaret - 0%
Katılım
29 Eyl 2021
Mesajlar
163
5b34b540-334e-11ed-9d7b-d28928625091.cf.jpg

tarafından yeni nesil aksiyon kameraları Hero 11 Black, Hero 11 Black Creator Edition ve Hero 11 Black Mini .

GoPro Hero 11 Black Modellerinin Özellikleri​

Hero 11 Black kameraların üçü de önceki Hero kameralarında kullanılanlardan daha büyük ve daha yüksek çözünürlüklü, yeniden tasarlanmış bir sensöre sahip. Çözünürlük ve boyut artışına ek olarak, yeni sensörler ayrıca bir GoPro kamerada bulunan en geniş görüş alanı olan 10 bitlik yakalama, gelişmiş video sabitleme özelliğini sunuyor.

Yeni Tip 1/1.9 (6.40 x 5.60mm) sensör, saniyede 60 kareye (FPS) kadar 5,3K çözünürlükte 10 bit video yakalayabiliyor. Bu görüntü, kareye yakın 8:7 en boy oranında çekilebiliyor. Bu sayede sosyal platformlarda paylaşmak için dikey kırpma kullanmak istediğinizde kırpmak için daha fazla alanınız olacak. Ayrıca, bir Hero kameraya yerleştirilmiş en geniş 16:9 görüş alanını yakalayan yeni bir HyperView modu da öne çıkıyor.

Hero 11 Black modellerinin sunduğu diğer özellikler arasında; 360 derece Horizon Lock ile HyperSmooth 5.0 teknolojisi, yıldız izlerini, ışıkla boyama ve hareketli araçları yakalamak için üç yeni Night Effect Time Lapse ön ayarı, 5,3K’da TimeWarp 3.0 yer alıyor. Ayrıca GoPro’ya göre Hero 11 Black modelinde kayıt sürelerini yüzde 38’e kadar uzatan daha yüksek çözünürlüklü yeni Enduro bataryalar bulunuyor.

Biraz da farklılıklara bakalım. Öncelikle Hero 11 Black, önceki Hero 10 modeliyle hemen hemen aynı form faktöründe ve yukarıdaki özelliklerin tümüne sahip standart model olarak karşımıza çıkıyor.

maxresdefault.jpg


Hero 11 Black Creator Edition da aynı temel kamerayı kullanıyor ancak gelişmiş ses ve video çekimi için ek özelliklere sahip. Özellikle GoPro, kayıt süresini dört saate kadar artıran tek elle kullanım için yerleşik düğmelere sahip bir batarya tutacağının yanı sıra isteğe bağlı yönlü mikrofon, harici mikrofon girişleri, harici ekranları kullanmak için bir HDMI bağlantı noktası, sahneleri aydınlatmak için bir LED ışığı içeriyor ve ek aksesuarlar eklemek için iki cold shoe yuvası ile geliyor.

Son olarak Hero 11 Black Mini, kullanımı mümkün olduğunca kolaylaştıran daha basit bir tasarım için öne bakan ekrandan ve ekstra düğmelerden kaçınan daha hafif, daha kompakt bir Hero 11 Black. Ürün, Hero 11 Black ile tam olarak aynı görüntüyü yakalasa da bunu GoPro’nun Quik uygulaması aracılığıyla seçilen mevcut ayarları vurgulamak için üstte yalnızca bir kayıt düğmesi ve küçük OLED ekran ile daha küçük bir form faktöründe gerçekleştiriyor.

GoPro Hero 11 Black Modellerinin Fiyatları​

GoPro Hero 11 Black ve Hero 11 Black Creator Edition, 550 dolar ve 700 dolar fiyat etiketi taşıyor. Hero 11 Black Mini ise 400 dolar.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt