Google ilk sayfa garantili SEO Eğitimi

taner

Üye
Ticaret - 0%
Herkese Merhabalar;

Ben Taner Uluslararası Şirketler Dahil olmak üzere Bir çok şirket ile SEO uzmanı ve SEO danışmanı olarak çalışmaktayım.

15 Yıldır SEO üzerine hizmet vermekteyim.

24 Google 1 Microsoft - 1 Yandex - 9 SEMrush - 1 Amazon başarı sertifikasına sahibim.

Youtube üzerinden bir çok SEO eğitim videoları yayınladım ve SEO öğrenmek isteyen site sahiplerine yardımcı oldum

Şimdi Bionluk üyelerine özel olarak %100 Garantili ilk sayfaya çıkmanızı sağlayacak olan SEO eğitimi veriyorum.

Eğitim 2 Bölüm halinde verilecek olup çalışmalarınızda kullanacağınız bazı yazılımlar tarafımdan ücretsiz olarak sunulacaktır

Eğitim video veya e-kitap şeklinde olmayacak bizzat size özel webinar eğitimi olacak kısacası herkese anlatılan standart bilgiler olmayacak sizin bilgi düzeyinize sizin yetkinlik ve imkanlarınıza göre şekillenecek bir eğitim olacaktır.

Eğitimde aldığınız bilgiler ile belirttiğim sürede işlemi başaramazsanız ve gerçekten dediklerimi birebir uygulamışsanız ancak sonuç alamamış iseniz şartsız bir şekilde tüm bedelin iadesini yaparım vereceğim eğitimden bu kadar eminim.

Kurumsal üyelere şirket referanslarımı sunabilirim.

Kullanılacak SEO yazılımlarının çoğu tarafımdan tasarlanmış olup piyasada tek bir kopyası dahi yoktur. ve internet satışına sunulmamıştır.

Eğitim Toplamda 3-4 Saat arasında sürmektedir. Eğitim sonrası 1 ay boyunca sınırsız destek ve bilgi alabilirsiniz.

Eğitim sonrasında Google ilk sayfa garantili olarak nasıl çalışma yapılacağını öğrenmiş olacaksınız

"Sitenin türü - mevcut durumu - ilk sayfada olmasını istediğiniz anahtar kelimeye göre süre ve işlem fark etmektedir." (detaylı bilgi alınız)

Eğitim esnasında : Onpage (iç SEO) - Offpage (Dış SEO) - Rakip Analizi - Site Analizi - Backlink Ağ Kurulumu - Anahtar Kelime Hedefi - Google ilk sayfaya çıkış Hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız

Not: eğitim sonrasında garantili olarak google ilk sayfa nasaıl çıkacağınızı öğrenmiş olacaksınız

İLETİSİM İÇİN DM MESAJ ATTINIZ

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt