En İyi 8 Google Ping Web Sitesi

Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Katılım
28 Haz 2020
Mesajlar
881
En İyi 8 Google Ping Web Sitesi


Pingler, en iyi 10 ping web sitesi listesinde birinci sırada yer alıyor. Pingler, dünyanın en eski ve popüler ping servis sitelerinden birisidir. Buraya göndererek, web sitenizdeki içeriği güncellediğiniz çok sayıda arama motorunu ve RSS dizinini bilgilendiriyorsunuz. Pingler hakkında en iyi şey, kendi pining’inizi tanımlayabilmenizdir.


Ping-O-Matic, iş dünyasının en iyilerinden birisidir. Ping-O-Matic’i kullanarak, tek bir pingle web günlüğü içeriğindeki güncellemeler hakkında birden çok hizmeti ve arama motorlarını güncelleyebilirsiniz.


Google Ping, siteniz için en yüksek sıralamaya sahip ve kullanımı kolay ping web sitelerinden biridir.


Ping Farm, arama motorlarına kendi blog’unuzun veya web sitenizin güncellendiğini bildiren ücretsiz bir ping servisidir. Basit olduğu kadar ve aşırı derece karmaşıkta değildir.


Feed Shark, ortak sitelere bir ping göndererek blogunuzu veya web sitenizi kolayca tanıtmaktadır. Feed Shark, blogunuzun, web sitenizin, RSS yayınınızın ve podcast’in yakın zamanda güncellendiğini tüm arama motorlarına bildirmek için çeşitli web hizmetlerine ping yapar.


Pingoat, web günlüklerini takip eden ve bunları yayınlayan bir takım hizmetleri ping eden veya bildiren bir servistir. Pingoat’ın bir XML-RPC sunucusu da vardır. Technorati, newsgator, feedster gibi ping hizmetleri.


Blogunuzu veya web sitenizi, blogları / siteleri takip eden ve yayınlayan 40+ arama motoruna ve hizmetlerine ping edin.


Ping.IN, blog günlüğünü güncellediği Blog Arama Motorları ve blog dizinleri gibi Weblog Hizmetlerini ping veya bildiren bir blog ping servisidir. Böylece, blogunuzu hızlı bir şekilde dizine eklemenizi ve içeriğinizi daha geniş bir kitleye sunmanızı sağlar.

 

Arda

Marshall Of Rockfeller
administrator
Ticaret - 0%
Katılım
29 Eyl 2021
Mesajlar
195
Çok saçma sapan siteler çoğu gerçek değil fiziksel sunucu dan veya sanaldan ping atın "speedtest" de.
 

omerabul

kurumsal
Ticaret - 0%
Katılım
25 Ara 2020
Mesajlar
30
bunların dönemi bitti. eskiden pinglerdik hatta bunu yazılımlarımıza entegre ederdik. google artık pagespeed makale kurallarına bakıyoru.
yinede ek olarak sunu söyliyim google ping servisini kapati onun yerine indexed api yi getirdi. indexed api ile çok iyi sonuclar alabiliyorum. yazdıgım tüm kurumsal web scriptlerin yazılımına indexed api yi entegre ediyorum :) hepside googlede ilk sayfalarda cıkıyor en kısa sürede:)
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt