En iyi 5 Ücretsiz ingilizce Öğrenme uygulaması

Şimşek

kurucu
Değerlendirme - 0%
Katılım
3 Yıl 4 Ay 15 Gün
Mesajlar
196
1. Duolingo

Duolingo Yabancı Dil Öğrenme
Uygulama marketleri içerisindeki en iyi yabancı dil öğrenme uygulamalarından biri olan Duolingo her iki markette toplam 300 milyondan fazla indirilme başarısı gösterdi. Bununla birlikte 2013 yılında en iyi Android uygulama ünvanını da kazanan Duolingo en popüler yabancı dil öğrenme uygulamaları arasında zirvede yer alıyor.

Görsel, sesli ve yazılı testlerden oluşan uygulama konu bazlı olarak kendinizi geliştirmenize yardımcı oluyor. Aynı zamanda arkadaşlarınızın da ilerlemesini görebileceğiniz Duolingo kullanıcıyı motive etmesi açısından oldukça iyi.

2. Voscreen

Voscreen ingilizce ögrenme uygulaması

Türk yapımcılar tarafından geliştirilen ücretsiz yabancı dil öğrenme uygulaması Voscreen 1 milyondan fazla kullanıcının İngilizce öğrenmek için kullandığı bir platform. Web, android ve ios tarafında hizmet veren uygulama altyazılı yada altyazısız videolar izleyerek İngilizcenizi geliştirmenize imkan sunuyor.

Filmler, çizgi filmler ve oyun videolarından oluşan zengin içeriği sayesinde kullanıcılar sıkılmadan İngilizce seviyelerini ilerletmiş oluyor.

3. Mondly

Mondly Yabancı Dil Uygulaması

Yabancı dil öğrenme uygulamaları arasında en kapsamlı uygulamalardan biri olan Mondly tam 33 farklı dili öğrenme imkanı sunuyor. 20 milyonun üzerinde kullanıcısı bulunan Mondly hem android hem de IOS platformunda ücretsiz olarak indirilebilir konumda.

İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca gibi popüler dillerin yanında Çekce, Hırvatca, Fince, Farsça, Macarca ve Afrika Dili gibi görece olarak az insanın konuştuğu dilleri Mondly ile öğrenmek mümkün. Günlük hedefler sayesinde hem gramer olarak hem de kelime dağarcığı olarak kullanıcısına katkıda bulunan Mondly en iyi yabancı dil öğrenme programlarından bir tanesi.

4. Quizlet

Quizlet Dil Öğrenme

Dil öğrenme uygulamaları arasında en interaktif olanı olan Quizlet sayesinde arkadaşlarınız ile aynı anda yabancı dil çalışması yapabilirsiniz. 20 milyona yakın kullanıcısı bulunan Quizlet 18 farklı dilde öğrenme imkanı sunuyor.

Bir çok farklı modu bulunan Quizlet'in öğren modu ile katılacağınız sınavlara hazırlanabilirsiniz. Yaz modu sayesinde öğrendiğiniz kelimeleri ne kadar hatırladığınızı test edebilirsiniz. Bununla birlikte kelimelerin 18 ayrı dilde telaffuzlarını da sunan Quizlet akılda kalıcı bir öğrenme imkanı sunuyor.

5. Memrise

Memrise Dil Öğrenme
Google Play tarafından verilen en iyi uygulama ödülünü 2017 yılında kazanan Memrise oyunlaştırma tekniği sayesinde diğer yabancı dil öğrenme uygulamalarından ayrı bir konumda yer alıyor. Dünya çapında 50 milyondan fazla indirmesi bulunan Memrise en popüler dil öğrenme uygulamaları arasında yer alıyor.
 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt