Dropshipping Yapmak İsteyenlerin İlgisini Çekebilir!

AliaRior

Üye
Ticaret - 0%
İnternet üzerinden para kazanma yöntemlerinden dropshipping yani stoksuz e-ticaret modeli özellikle pandemi ile birlikte daha fazla popüler hale geldi. Bu yazımın konusu ise Minihomy Partners ile stoksuz e-ticaret yapma yöntemi hakkında olacak. Kurucuların ilgisi oldukça fazla diyebilirim. Özel gruplar veya video siteleri ile sürekli olarak para kazanma konusunda gerekli desteği sağlamaktalar.
Minihomy Partners sisteminin sıfır sermaye ile olması, sitedeki ürünlerin analiz edilerek yüklenmesi ve en güzeli kazançların Payooner hesabınıza yatırılması, komisyon oranının yüksek olması vb. özellikleri sistemi oldukça cazip hale getiriyor. Ayrıca sizin referansınız ile bu işe girenlerden de %5 kazanç sağlıyorsunuz. Bu nedenle Minihomy Partner sistemi ile daha fazla para kazanmak oldukça kolay hale geliyor.

Sistemin Genel Özellikleri
  • 40% Net Kâr
  • alanadiniz.com kullanabilme (Alan adınız yoksa MağazaAdını (.) minihomy(.)shop şeklinde kullanabilirsiniz.)
  • Sınırsız Ürün Listeleme
  • Aliexpress Ekleyici (Chrome Eklentisi) (dilediğiniz ürünü eklemek için)
  • Gelişmiş Yönetim Paneli
  • Özel Takip Kodu
  • Facebook Casus (Denenmiş reklam örneği ve anahtar kelimeleri sunar)
  • Facebook Piksel
  • Google Analitik
  • Google ve Microsoft Mağazlarda Gösterim
  • Instagram Mağaza
  • Facebook Mağaza
  • U.S. Hızlı Kargo
  • Shopify Payments
  • Amazon Pay, PayPal
  • Apple Pay, Google Pay
  • Eğitim Videoları
  • 7/24 Destek
  • En önemlisi şirket kurmanıza gerek yok
  • Kazançlar Dolar şeklinde
  • 40'dan fazla ülkeye satış imkanı
Sisteme girmek ve bir hafta ücretsiz denemek için adresini ziyaret edebilirsiniz.
Bu işle ilgilenenlerin bildiği gibi şuan Shopify ile bir mağaza açmak isteseniz aylık 29$ ücret ödeyecek ve tüm ürünleri siz araştırıp ekleeceksiniz. MiniHomy sistemi ise şuan kampanya döneminde ve hizmet bedeli aylık sadece 5,90$ dır. Sistemde mevcut niche ürünler var. Dilerseniz üzerine kendi araştırdığınız ürünleri ekleyebilirsiniz.
Hemen ücretsiz 7 gün denemenizi şimdi başlatarak sistemi deneyimleyebilirsiniz. En güzel yanı bu süreçte sizden kredi kartı vb. talep edilmiyor. Faydalı olması dileğiyle...

NOT: Referansım ile Royal Partner olursanız size CANVA premium hesabı veriyorum. Hesabınız için üyelik sonrasında bana ulaşıp üye olduğunuz hesabın email adresini iletmeniz gereklidir. Kontrol sonrasında verilecek Canva premium hesap email adresinize tanımlanacak olup legal bir paylaşımdır. Royal Partnerliğiniz devam ettiği sürece Canva üyeliğiniz devam edecektir.

Not: Referansım dışında sisteme üye olursanız aklınıza takılanları resmi sitesi üzerinden sorabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt