Dolap Uygulamasından nasıl aylık 5000 tl kazanıyorum işte tüm detaylar

goddaman

silver üye
Bildiğiniz üzere, birçok kişi internet üzerinden satış yaparak veya başka yöntemler kullanarak (örneğin, blok, youtube vs.) kolay yoldan para kazanmaya çalışır. İnternet ortamında para kazanmak evet kolay. Fakat sanıldığı kadar basit değil. Bazı konularda tecrübeli olmak, deneyiminizi bu yönde kullanmak ve başarısızlıklarınızdan ders çıkartmak gerekir. Tüm bunlar sizi bir adım öne taşıyacak altın değerinde konulardır. İşte bizde bu eğitimde bir kategori altında bir platform üzerinden nasıl satış yapılır ve nasıl gelir elde edilir tüm artı ve eksileri ile anlatacağız.

Temel amaçlarımız ise verdiğimiz bu eğitim serisinde başarılı olabilmek için tüm adımları, ayrıntıları kaçırmadan takip ve uygulamaktır. Altın değerinde olan bu bilgiler ufkunuzu açacak ve belki başka platformlarda da satış yapmanın yollarını açacaktır.

İkinci el ürünlere rağbet her zaman sıfır ürüne olan rağbetten daha fazladır. İşte ikinci el ürünlerde dikkat edilmesi gereken hususlar, satış ve pazarlama teknikleri ile satın almanın nasıl ve nerelerden gerçekleştirileceği hakkında sizlere altın kurallar sunan eğitim kitabımızı sadece 99 TL ye satın alabilirsiniz.

Eğitimimiz boyunca kendinize bir program yapmanız ve bu programa yönelik hareket etmeniz size faydalı olacaktır. Bu programı nasıl yapacağınız ise 17. sayfada gösterilmektedir. Yapacağınız plan ile ileriye doğru adım adım gideceğinizi unutmayın. Aldığınız bilgilerin sadece dolap uygulamasında değil diğer uygulama ve satış ve Pazar yeri platformlarında da kullanabileceğinizi ve bu yönde hareket etmek gerektiğinizi unutmayın.

Öncelikle bu işe başlamadan önce neler yaşadığımdan bahsetmek istiyorum. Bu tür bir uygulamanın varlığını çıkışından bir iki sene sonra fark ettim. Normalde internet ortamından web tabanlı sistemler yazarak ve bir özel şirkette çalışarak geçinimi sağlıyordum. Ardından bu platform ile karşılaşınca deneme amaçlı birkaç üründen sonra işlerin hızla büyüdüğünü ve günlük 4-5 sipariş aldığımı söyleyebilirim. Artık komisyon ve kargo ücretleri hariç net 5 bin Türk Lirası kar bırakarak vaktimin çoğunu bu alanda harcıyorum.
Garantili yöntemler ve uygulandığında ilk siparişinizi aldığınız da bana dua edeceksiniz. Şimdiden teşekkürler.

İşte sizlere dolap uygulamasından aylık 5000 TL nasıl kazanıyorum tüm detayları anlatacağım eğitim kitabı sadece 99 TL den satın alabilirsiniz. lütfen satın alma için özelden yazın.
Adsız.png

WhatsApp Image 2022-01-10 at 20.45.59.jpeg

WhatsApp Image 2022-01-10 at 20.45.59 (1).jpeg

WhatsApp Image 2022-01-10 at 20.45.59 (2).jpeg

WhatsApp Image 2022-01-10 at 20.45.59 (3).jpeg

WhatsApp Image 2022-01-10 at 20.45.59 (4).jpeg

WhatsApp Image 2022-01-10 at 20.46.00.jpeg

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt