Zor Çocuk

Moderatör
Ticaret - 100%
Katılım
28 Haz 2020
Mesajlar
881
Çok Amaçlı AMP WordPress Teması güçlü bir WordPress Temasıdır. Bu tema harika tasarımlarla sürükle-bırak yöntemiyle bu kadar kısa sürede yeni bir site oluşturmanıza yardımcı olur. Ayrıca size büyük destek ve dostça yardım sağlıyoruz. Bu temayı her amaç için kullanabilirsiniz - sevdiğiniz gibi şeyler yaratın.

Yüksek Trafikli Siteler için mükemmel performans için oluşturuldu

Daha hızlı ve daha hızlı yüklenmesini sağlamak için temanın her yönünü ince ayarlamak için önemli miktarda zaman harcadık. Bu, sitenizi herhangi bir arama motoru için uygun hale getirir ve sitenizin yüksek trafikle sorunsuz çalışmasını sağlar.

Bu tema, hızın en iyi olduğundan emin olmak için çalışan sorgular için zaten önbelleğe alınmıştır. Temadaki her sorguda elle optimize ettik, tüm kaynaklar bizden optimize edilmiş temalarla birlikte gelir. Bu tema aynı zamanda önbelleğe alma ve yerleşik akıllı lazyload görüntüleri için tüm eklentilerle uyumludur. Her şey temayı performans için harika kılıyor.

Google AMP ve Facebook Anında Makale Desteklenir ve Doğrulanır

Sitenizin mobil cihazlara odaklanmasını istiyorsanız - evet, bu sizin için en iyi çözümdür. Google AMP ve Facebook Anında Makale'yi kendi başına destekleyerek, bu tema mobil sosyal medyada güçlüdür. Sitenizin AMP'de 5 kat ve Facebook Anında Makale'de 10 kat daha hızlı yüklenmesini ve Google ve Facebook ile daha uyumlu olmasını sağlar.

SEO için Optimize Edilmiş En İyi Tema

Tema, Google için şema işaretlemesini doğrulamaya odaklanır ve tüm türler için tam destek sağlar: Makaleler, Ekmek Kırıntıları, Yayın İnceleme, Yayın Tarifi, Etiketler… ve tüm SEO eklentileriyle uyumludur. Her şey sitenizi google ve diğer arama motorları ile uyumlu hale getirecek. Her şey Google ve diğer arama motorları ile otomatik olarak doğrulanır.

Sınırsız Reklam alanları, Feed İçi reklamlar ve Satış Ortakları desteklenir

Sürükle & bırak ile reklamlarınızı bu temadaki herhangi bir yere yerleştirebilirsiniz.Tüm düzenler için feed içi reklamlar destekleriyle trafiğinizden daha fazla para kazanabilirsiniz.

% 100 Duyarlı - Tüm cihazlarda harika görünün

PenNews% 100 duyarlıdır ve tüm cihazlar için harika görünecektir: Masaüstü, Tablet, Mobil, iPad, iPhone, Android cihazlar, ... vb.

Şimdiye Kadarki En İyi ve Zengin Özellikler

PenNews, sitenizin herhangi bir bölümünü herhangi bir koda dokunmadan değiştirmenize yardımcı olan her bir öğeyi ve tema seçeneklerini düzenleme yoluyla birden fazla seçenek sunar. Bu temada size sunduğumuz seçeneklere hayran kalacaksınız. Bu temayı da düzenli olarak güncelliyoruz, bu özelliklerin gelecekteki güncellemelerde daha fazla gelmesini sağlıyor. Bu, herhangi bir tema için şimdiye kadarki en iyi anlaşma.


 

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Üst Alt